عملکرد فرمانداران در لنز دوربین سیمای مرکز خوزستان

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: مدیرکل صدا و سیمای مرکز خوزستان از پوشش و انعکاس عملکرد فرمانداران استان همزمان با هفته دولت از شبکه استانی خبر داد.

مسلم رحیمی در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: برای نخستین بار از سوی صدا و سیمای مرکز خوزستان و همزمان با هفته دولت، عملکرد تمام فرمانداران شهرهای مختلف استان در صدا و سیما در قالب برنامه «دولت، همدلی و شکوفایی» و در تمام شهرها، تولید و پخش می‌شود.

وی افزود: همچنین عملکرد دولت در استان با حضور استاندار و معاونان وی در شبکه استانی خوزستان تشریح می‌شود.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز خوزستان اضافه کرد: در روزهای پایانی هفته دولت نیز برنامه‌های میزگردی (گفت‌وگو محور) با حضور استاندار خوزستان، جمع بندی می‌شود و عملکرد دولت به اطلاع مردم استان خواهد رسید.

رحیمی اضافه کرد: انعکاس مطلوب عملکرد دولت در شهرستان‌ها، تهیه و تولید برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی، ارتباط زنده تلفنی با فرمانداران، معاونان استاندار، تهیه گزارش و پوشش مطلوب خبرهای افتتاح طرح‌های دولت در استان و پخش از بخش‌های مختلف خبری از جمله اقدامات صدا و سیمای مرکز خوزستان در هفته دولت است.

رحیمی در پایان بیان کرد: همچنین در رابطه با تکریم کارمندان در روز کارمند مراسم‌های ویژه‌ای که به همین منظور در این ایام هفته دولت برگزار می‌شود نیز از شبکه استانی پخش خواهد شد.