امضای توافق نامه انتقال فولاد نوین به استقلال اهواز/ سه استقلال در لیگ برتر

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: تیم فوتبال استقلال اهواز با گرفتن سهمیه لیگ برتری فولاد نوین در پانزدهمین دوره لیگ برتر حاضر می‌شود.

وب سایت رسمی برنامه نود – سایت رسمی فولاد خوزستان خبر داد در پایان جلسه‌ای که تا بعد از ظهر امروز در باشکاه فولاد خوزستان با موضوعیت تعیین تکلیف انتقال امتیاز لیگ برتری تیم فولادنوین خوزستان ادامه داشت؛ طرفین توافق نامه ای برای انتقال امتیاز فولادنوین به باشگاه استقلال اهواز برای شرکت در پانزدهمین دوره از مسابقات لیگ برتر را به  امضاء رساندند.

در این جلسه دکتر بابازاد (رئیس هیات مدیره باشگاه فولاد)، علیرضا اژدری‌زاده (سرپرست باشگاه فولاد و مدیرعامل فولادنوین)، حبیب الله رضایی و چهارلنگی (اعضای هیات مدیره باشگاه فولاد) پس از ساعت ها گفتگو با ارسطو جهانداری (مدیرعامل استقلال اهواز) و همراهان ایشان بر سر انتقال امتیاز فولادنوین خوزستان به تیم با سابقه استقلال اهواز به توافق دست یافته و برای ثبت رسمی این قرارداد راهی ساختمان هیات فوتبال استان خوزستان شدند.

اکنون با با تصمیمگیری نهایی مدیران باشگاه فولاد دیگر می توان استقلال اهواز را به عنوان سومین سهمیه خوزستانی لیگ برتر برشمرد.

گفتنی است؛ تیم فوتبال فولادنوین خوزستان در فصل گذشته مسابقات لیگ دسته یک فوتبال کشور با تکیه بر توانایی بازیکنان جویای نام و همچنین علم و درایت کادر فنی و دلسوز خود توانست علاوه بر حفظ یک سهمیه ارزشمند برای فوتبال خوزستان در لیگ برتر، عنوان ارزشمند قهرمانی لیگ را هم به خود اختصاص دهد.

به این ترتیب سه استقلال در لیگ برتر وجود خواهد داشت و همین لیگ را جالب تر خواهد کرد.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.