عیادت محسن رضایی از کارگر فداکار حادثه پتروشیمی مارون

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: محسن رضایی، با حضور در بیمارستان شهید چمران تهران، از شهرام محمدی کارگر فداکار واحد پتروشیمی  مارون عیادت و از اقدام قهرمانانه وی تجلیل کرد.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور در بیمارستان شهید چمران تهران، ضمن عیادت از این کارگر ایثارگر پتروشیمی، برای بهبود وی دعا و از شجاعت و فداکاری وی تقدیر کرد.

رضایی که پس از اطلاع از وضعیت این کارگر فداکار، به عیادت این کارگر فداکار رفته بود، با گفت ‌و گو با کادر پزشکی بیمارستان در جریان روند درمان وی قرار گرفت.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در سخنان کوتاهی، از عموم روزه داران درخواست کرد، در شب‌های پر فضیلت قدر، برای بهبود و سلامتی این کارگر فداکار دعا کنند و تاکید کرد: مسئولین صنعت نفت و پتروشیمی کشور ضمن رسیدگی به وضعیت این کارگر فداکار، اقدام او را به عنوان نمونه‌ای از ایثارگری‌های فعالان این صنعت، ارج نهند و تجلیل کنند.

در پی وقوع آتش سوزی در واحد پتروشیمی مارون در استان خوزستان، «شهرام محمدی» از کارگران صنعت نفت، خود را به آتش زد و موفق شد با بستن شیر فلکه اصلی، آتش را مهار کند و مانع بروز یک انفجار بزرگ و تلفات انسانی در این واحد صنعتی شود. این کارگر شجاع، با بیش از ۵۰ درصد سوختگی برای درمان به تهران اعزام شده و در بیمارستان چمران تهران بستری است.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • شهرام جان برادرم رفتی و دوستانت را تنها گذاشتی ولی معنا کردی شجاعت و مردانگی را ثابت کردی ایثار و بزرگی را نشان دادی از خودگذشتگی را ... روحت شاد برادرم می دانم که الان خوشحالی از اینکه با اغوش باز به میدان خطر برگشتی و جان همکارانت را نجات دادی و از یک حادثه وحشتناک جلوگیری کردی .غم از دست دادن تو برای خانواده و فامیل خیلی سخت است فقط از خدا می خواهیم صبر این مصیبت بزرگ را بر شما اسان نماید