تماشای دیدار پلی آف لیگ برتر در خوزستان رایگان اعلام شد

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: قائم‌مقام باشگاه استقلال خوزستان گفت: با تصمیم باشگاه، تماشای دیدار تیم ما و مس کرمان در مرحله پلی‌آف، رایگان اعلام شد.

 

علی پورکیانی اظهار کرد: بنا بر صلاحدید آقای بختیاری، مدیرعامل باشگاه، تصمیم گرفته شده که برای احترام به تماشاگران خوزستانی که همیشه در سرما و گرما پشت تیم بوده​اند و از آن حمایت داشته​اند، تماشای بازی فردا (دوشنبه) تیم ما با مس کرمان رایگان اعلام شود و بر همین اساس باشگاه بلیت‌های این دیدار را خریداری کرده است و در اختیار هوادارن قرار می‌دهد.

 

وی بیان‌کرد: همچنین تصمیم گرفته شد که در چهار نقطه شهر از جمله درب استادیوم تختی اهواز، ملاشیه، کوت‌عبدالله و حصیرآباد، چند دستگاه اتوبوس قرار داده شود تا هواداران به ورزشگاه غدیر اهواز رسانده شوند و بتوانند این بازی را از نزدیک تماشا کنند. این سرویس​دهی هنگام بازگشت نیز انجام خواهد شد.

 

قائم‌مقام باشگاه استقلال خوزستان گفت: انتظار داریم که تماشاگران مانند همیشه یک‌رنگ، یک‌دل و یک‌صدا به ورزشگاه بیایند و برای ماندگاری تیم در لیگ برتر، تیم را تشویق و از آن حمایت کنند. جا دارد از تماشاگران بابت حمایت​های همیشگی​شان تقدیر و تشکر کنم.

 

وی بیان‌کرد: ان‌شاالله با حمایت بی​دریغ مدیریت، مسئولان استان، تلاش و زحمت بازیکنان و درایت کادرفنی و همچنین با پشتوانه تماشاگران و ارائه یک بازی جوانمردانه، استقلال خوزستان در لیگ ماندگار خواهد شد.

 

به گزارش ایسنا، دیدار رفت دو تیم استقلال خوزستان و مس کرمان در مرحله پلی‌آف از ساعت ۱۸:۳۰ فردا (دوشنبه) در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار می‌شود.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.