دیدار نوروزی معاون وزیر رفاه با استاندار خوزستان/ پروژه های متعدداشتغال زایی برای اقشار کم درآمد اجرا می شود

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: احمد میدری معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دیدار با عبدالحسن مقتدایی استاندار خوزستان، گفت:این معاونت برنامه های خود در خصوص اشتغال اقشار کم درآمد در شهرهای استان را در سال جدید شتاب می دهد.

در این دیدار، میدری با تبریک سال نو و تجلیل از اقدامات استاندار خوزستان، راهبردهای معاونت رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را در حمایت اجتماعی از اقشار آسیب پذیر، مقابله با فقر و برنامه های کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی تشریح کرد.

معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون با بیان دیدارها و گفت و گو ها و تفاهم های گذشته با استاندار خوزستان در زمینه اجرای برنامه و سیاست های رفاهی در این استان، اظهار کرد:باتوجه به عزم جدی استاندار برای توسعه و پیشرفت استان، این فرصت فراهم شده است که معاونت رفاه اجتماعی، برنامه ها و پروژه های متعددی را در زمینه های مختلف از جمله ایجاد اشتغال برای اقشار کم درآمد در شهرهای استان اجرا کند.
استاندار خوزستان نیز در این دیدار با تقدیر از اقدامات معاونت رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان خوزستان گفت:مجموعه استانداری، آماده هرگونه همکاری برای ارتقاء رفاه اجتماعی و کاهش فقر در استان است .

عبدالحسن مقتدایی با تاکید بر همکاری و همدلی در راستای تحقق برنامه ها، ادامه داد:لازم است با افزایش همکاری بین بخشی، ارتقاء همکاری بین سطوح ملی و منطقه ای و افزایش مشارکت شهروندان برنامه ها و سیاست های مشخص و ملموس برای مردم اجرا کرد.

وی با بیان اینکه رییس جمهوری یکی از برنامه های اصلی دولت در سال جاری را اشتغالزایی عنوان کرده است، تاکید کرد:استانداری خوززستان، اجرای برنامه های مشترک اشتغالزایی با معاونت رفاه اجتماعی وزارت تعاون را با جدیت پیگیری می کند.

مهرماه ۱۳۹۳ پس از دیدار استاندار خوزستان و وزیر تعاون، کار ورفاه اجتماعی تفاهم نامه همکاری وزرات تعاون و استانداری خوزستان منعقد شد و پس از برنامه های متعددی با همکاری این دو دستگاه دولتی در استان خوزستان در حال اجراست.

این دیدار با حضور کردونی مدیر کل دفتر امور آسیب های اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، فایی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صدیق راد مدیر کل بهزیستی استان خوزستان برگزار شد.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.