شش کلاهبردار در اهواز دستگیر شدند

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: رییس پلیس آگاهی استان خوزستان از کشف کلاهبرداری سه میلیارد ریالی با وعده اخذ وام بانکی و دستگیری شش کلاهبردار در شهرستان اهواز خبر داد.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حفیظ الله خواجوی از شناسایی و دستگیری فردی به هویت ‘ص – ک’ با سابقه کلاهبرداری در زمینه وعده اخذ وام از بانک های استان خبر داد و گفت: فرد مذکور در مخفیگاهش دستگیر شد.

رییس پلیس آگاهی استان خوزستان با اشاره به نحوه کلاهبرداری متهم گفت: وی با وعده اخذ وام ، با اخذ سند ملکی و دادن وعده کرایه سند ملکی، اقدام به اغفال طعمه های خود می نمود و در این راستا مبالغی از آنها اخذ می کرد و پس از مدتی با بهانه های مختلف به وعده خود عمل نمی کرد.

وی تصریح کرد: در بازرسی ماموران از مخفیگاه متهم تعداد ۱۴۰ پرونده تشکیل شده اخذ وام از بانک کشف شد، که در ادامه در تحقیقات و بازجویی فنی و ارائه مستندات کافی، متهم با همدستی پنج نفر دیگر در زمینه کلاهبرداری اعتراف کرد، که در چند عملیات جداگانه پنج متهم دستگیر شدند.

سرهنگ خواجوی در پایان با اشاره به اینکه متهمان به سه میلیارد ریال کلاهبرداری از طعمه های خود اعتراف کردند ، خاطر نشان کرد: شش متهم پس از تشکیل پرونده راهی مراجع قضایی شدند.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.