تقدیر وزیر ورزش از استاندار خوزستان

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: وزیر ورزش و جوانان با ارسال لوح سپاس از حمایت و کوشش‌های بی‌دریغ استاندار خوزستان در برگزاری منظم و باشکوه نخستین دوره مسابقات کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان به میزبانی شهرستان آبادان، قدردانی کرد.
متن این تقدیرنامه به شرح زیر است:
“بسمه تعالی
جناب آقای دکتر مقتدایی، استاندار محترم خوزستان
حمد و سپاس خداوند هستی‌بخش را که دل جمله مردمان و والیان را به هم پیوند زد تا اکسیر عشق را فزونی بخشد. تبلور این همدلی و همبستگی، توسعه و سازندگی خطه دلاورپرور خوزستان در عرصه‌های دفاع مقدس و میادین ورزشی را فراهم نموده است. بر هیچ کس پوشیده نیست که همت و تلاش مدیران و مسوولان این دیار، دغدغه‌ای جز رشد و بالندگی آن نخواهد بود و تا پای جان بر چنین اهداف ارزشمندی استوارند.
بر خود فرض می‌دانم از مساعی و کوشش بی‌دریغ جنابعالی در برگزاری منظم و باشکوه نخستین دوره مسابقات کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان در سال ۹۳ به میزبانی شهرستان آبادان، قدردانی نموده و کسب مقام قهرمانی تیم کشتی شهرستان اندیمشک را نیز به آن برادر بزرگوار تبریک عرض نمایم.
از درگاه ایزد منان تداوم عزت، سلامت و توفیق روزافزون خدمتگزاران صدیق ملت شریف ایران، بویژه مردم خونگرم استان خوزستان را در عرصه های مختلف مسئلت می‌نمایم.
محمود گودرزی”
نخستین دوره لیگ جهانی کشتی فرنگی روزهای ۱۳ و ۱۴ آذرماه به میزبانی شهرستان آبادان برگزار شد که در پایان این رقابت‌ها تیم مرکز جراحی پاستور شهرستان اندیمشک موفق شد مقام قهرمانی را به خود اختصاص دهد.