هتل ۵ ستاره در شهرستان کارون احداث می شود

عصر جنوب: سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کارون از صدور نخستین مجوز موافقتنامه اصولی احداث هتل ۵ ستاره در این شهرستان خبر داد.
داود سالمی اظهار داشت: نخستین مجوز موافقت‌نامه اصولی ساخت هتل ۵ ستاره در شهرستان کارون صادر شد و کار ساخت این هتل وارد فاز جدید شده است.

وی افزود: در راستای ایجاد زیرساخت‌های گردشگری در شهرستان کارون با جذب سرمایه‌گذار برای ساخت هتل ۵ ستاره در شهرستان کارون مجوزات اولیه صادر شده و این مسئله می‌تواند به حضور بیشتر گردشگر در این شهرستان و رونق اقتصادی آن کمک کند..

سالمی گفت: قطعاً با احداث این پروژه گردشگری بسیار تأثیرگذار و مانا در محرومیت‌زدایی از چهره شهرستان و اشتغال‌زایی و جذب گردشگران داخلی و خارجی خواهد بود.

سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کارون عنوان کرد: مکان ساخت هتل طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در شهرستان کارون و ساحل رودخانه خواهد بود که مقدمات کار در حال انجام است.

وی در پایان تصریح کرد: به‌منظور تسریع روند احداث هتل، جلسات متعددی با سرمایه‌گذار هتل برقرار شده که اکنون در مرحله استعلامات مربوطه است و انتظار می‌رود دستگاه‌های مربوطه با توجه به محرومیت شهرستان در تسریع روند استعلامات همکاری وافر داشته باشند.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.