آغاز ثبت نام کاردانی به کارشناسی

عصر جنوب: مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز ثبت نام کاردانی به کارشناسی خبرداد.

حسین توکلی با اعلام این خبر گفت: ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی دوره کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ۹۳ موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی که پذیرش در آن‌ها بر اساس سوابق تحصیلی صورت می‌گیرد از امروز(شنبه، ۱۷ آبان) آغاز می‌شود.

مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور با بیان این‌که منظور از سوابق تحصیلی معدل فوق دیپلم یا کاردانی است، اظهار داشت: ثبت نام منحصرا از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org صورت می‌گیرد و تا روز چهارشنبه ۲۱ آبان ماه ادامه دارد.

وی با تاکید بر این‌که دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته از امروز روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد، ادامه‌داد: کلیه متقاضیان می‌توانند پس از مطالعه دقیق دفترچه در صورت واجد شرایط بودن نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور درمورد پرداخت هزینه توضیح داد: از آنجایی که پرداخت هزینه ثبت‌نام به صورت اینترنتی است داوطلبان لازم است با مراجعه به سایت سازمان سنجش و در محدوده زمانی اعلام شده نسبت به پرداخت مبلغ ۱۴۴۰۰ تومان توسط کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آن‌ها فعال است اقدام کرده و نسبت به دریافت اطلاعات کار اعتباری دارای شماره سریال ۱۲ رقمی اقدام کنند.

توکلی در پایان گفت: هر داوطلب می‌تواند حداکثر ۲۵ کد رشته محل از میان کدرشته محل‌های رشته مربوط انتخاب و به ترتیب اولویت علاقه ثبت‌نام کند.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.