بندر هندیجان آماده سرمایه‌گذاری در زمینه‌های تجاری و گردشگری

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: فرماندار هندیجان گفت: هر کسی بخواهد در هر زمینه شامل تجاری، صید و صیادی و گردشگری، سرمایه‌گذاری کند، آمادگی کامل را داریم و شخص استاندار هم در این زمینه نظر مساعد دارد.

احمد جعفری‌نسب در حاشیه نخستین همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری در بندر هندیجان، گفت: هندیجان هنوز برای استان خوزستان معرفی نشده و ناشناخته مانده است.

وی با بیان اینکه هنوز ظرفیت‌های این بندر تجاری و صیادی و گردشگری را خوب معرفی نکرده‌ایم، اظهار کرد: استعدادهای بسیار زیادی در این بندر وجود دارد و با اینگونه همایش‌ها فاصله بین کار و سرمایه‌گذار کم می‌شود.

فرماندار هندیجان عنوان کرد: هرکسی بخواهد در هر زمینه شامل تجاری، صید و صیادی و گردشگری، سرمایه‌گذاری کند آمادگی کامل را داریم و شخص استاندار هم در این زمینه نظر مساعد دارد.

جعفری‌نسب افزود: امروز بندر سجافی توانایی کامل صادرات محصولات کشاورزی و دیگر محصولات را به کشورهای حوزه خلیج فارس به‌منظور واردات برخی از کالاهای مورد نیاز دارد.

وی تصریح کرد: از همه سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری دعوت کرده و بسترهای لازم واردات و صادرات را برای تقویت این رویه روان‌سازی خواهیم کرد.

فرماندار هندیجان در پایان عنوان کرد: این قول را می‌دهم که با همت جوانان این شهرستان بندری، در آینده نزدیک، اتفاق بزرگی در راستای توسعه شهرستان بیفتد.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.