انتقاد رئیس شورا از وضعیت بهداشتی و درمانی شهر زهره

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: رئیس شورای اسلامی شهر زهره با انتقاد از وضعیت نامناسب بخش بهداشت و درمان این شهر گفت: متأسفانه تنها درمانگاه شهر زهره نیمه تعطیل است.

سید علی موسوی مهر عنوان کرد: در حال حاضر تنها یک مرکز درمانی و بهداشتی در شهر زهره فعال است که این مرکز تنها در ساعات اولیه صبح ارائه خدمات می‌کند و در ساعات بعدازظهر به حالت نیمه تعطیل درمی‌آید.

وی افزود: متأسفانه بسیاری از بیماران این شهر که امکان رفتن به تنها مرکز بهداشتی را در ساعات صبح ندارند، باید برای دریافت خدمات درمانی به شهرهای همجوار مراجعه کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر زهره با انتقاد از نبود آزمایشگاه طبی در این شهر گفت: مشکلات عدیده‌ای در بخش مخابرات و اینترنت شهر زهره وجود دارد و در صورت وجود خطوط اینترنت در بخش‌هایی از شهر با مشکل کم بودن سرعت مواجه هستیم.

وی با اشاره به عدم استقرار سازمان و یا ادارات در این شهر گفت: متأسفانه این مسئله مشکلات فراوانی را برای شهروندان این منطقه ایجاد کرده است.

موسوی مهر تصریح کرد: شهر زهره فاقد ساده‌ترین امکانات ورزشی همچون زمین‌های چمن برای ورزشکاران و جوانان علاقمند به رشته‌های ورزشی است.

شهر زهره در بخش چم خلف عیسی از توابع شهرستان هندیجان قرارگرفته و در سال ۱۳۸۵، تعداد یک هزار و ۲۹۰ نفر جمعیت داشته است.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.