زنگ انقلاب در مدارس هندیجان نواخته شد

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: مدیر آموزش و پرورش شهرستان هندیجان در گفتگو با خبرنگار عصر جنوب گفت: در آغاز اولین روز دهه مبارکه فجر زنگ انقلاب در روز ۱۲ بهمن رأس ساعت ۹ و ۳۳ صبح با حضور امام جمعه ،فرماندار و بخشدار و کلیه مسئولین ادارات هندیجان در دبیرستان نمونه دولتی شهید رجایی هندیجان برگزار گردید.
خسرو حیاتی مدیر آموزش و پرورش شهرستان هندیجان در ادامه افزود: مراسم جشن تکلیف ۲۵۵ دانش آموز دختر با حضور امام جمعه و کلیه مسئولین شهرستان ،مدیران و معاونین مدارس در سالن مدرسه سمیه برگزار گردید.
حجت الاسلام و المسلمین علی شمیل پور امام جمعه شهرستان هندیجان در این مراسم بیان کرد: در ارتباط با بحث مکلف شدن دانش آموزان دختر و اینکه انشاالله بعد از این جشن ، دانش آموزان دختر باید واجبات و آن کارهایی را که خداوند امر فرموده انجام بدهند و محرم و نامحرم بودن را رعایت کنند.
حیاتی گزارشی از روند فعالیت نمازی دانش آموزی عنوان کرد و در پایان کلیه دانش آموزان نماز دو رکعتی به شکرانه به سن تکلیف رسیدن به امامت امام جمعه و مسئولین حاضر برگزار شد.

محفل انس با قرآن کریم با حضور قاری کشوری سید فؤاد شوکاوی و امام جمعه محترم مدیر آموزش و پرورش و فرهنگیان و دانش آموزان و نمازگزاران بعد از اذان مغرب و عشاء در مسجد جامع شهرستان هندیجان برگزار گردید.
زنگ انقلاب نیز در دبستان بوعلی سینا واقع در یکی از روستاهای شهرستان هندیجان بصورت نمایدیان برگزارشد.