قاتل فراری در دزفول دستگیر شد

عـصــر جـنــوب| asrejonoob.ir: فرمانده انتظامی استان خوزستان از دستگیری قاتل فراری در شهرستان دزفول خبر داد و گفت: مأموران پلیس آگاهی شهرستان دزفول با به‌کارگیری توان علمی و روش های نوین کشف جرم پس از تلاش‌های مستمر این قاتل را دستگیر کردند.

سردار حیدر عباس زاده با اشاره به دستگیری قاتل فراری در این شهرستان، اظهار داشت: پس از اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی درخصوص خبری مبنی بر مفقودیت یک نفر در شهرستان دزفول، تلاش جهت یافتن حقیقت موضوع به صورت ویژه به ماموران پلیس آگاهی این شهرستان ابلاغ شد.

وی ادامه داد: مأموران پلیس آگاهی شهرستان دزفول با بکارگیری توان علمی و روش های نوین کشف جرم پس از تلاش‌های مستمر سرانجام حقیقت موضوع را کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان افزود: در تحقیقات گسترده پلیس آگاهی شهرستان دزفول مشخص شد قاتل به هویت(م-س) به وسیله یک قبضه سلاح کلت کمری مقتول به هویت(م-ب) را که با هم سوار بر خودروی در حال حرکت بودند، با شلیک ۲ گلوله در یکی از مسیرهای منتهی به شهرستان دزفول از پای در آورده و سپس با کمک همدستش، جسد وی را در مسیر برگشت به اندیمشک در زمین های کشاورزی اطراف این شهرستان دفن کرده و خودرو و سلاح بکار رفته در قتل را درون رودخانه انداخته است.

وی با اشاره به اینکه مأموران پلیس آگاهی دزفول با اقدامات فنی سرانجام محل اختفاء قاتل فراری را شناسایی و طی عملیاتی منسجم وی را دستگیر کردند، اذعان داشت: متهم در بازجویی‌های مأموران پلیس و پس از رویارویی با مستندات پرونده و همچنین شهادت همدستش در نهایت لب به اعتراف گشود و به قتل ارتکابی اعتراف کرد.

سردار عباس زاده در پایان با بیان اینکه قاتل انگیزه خود از قتل ارتکابی را اختلافات شخصی عنوان کرده است، ادامه داد: متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.