تجمع کارگران شرکت تولید مواد غذایی دزفول مقابل فرمانداری

عصر جنوب – asrejonoob.ir: جمعی از کارگران یک شرکت تولید مواد غذایی در دزفول روز دوشنبه در اعتراض به پرداخت نشدن حقوق و مطالبات معوقه خود درب فرمانداری دزفول تجمع کردند.

چند تن از نمایندگان این کارگران معترض در گفت و گو با ایرنا اظهار داشتند: شرکت مذکور حقوق سه ماهه کارکنان را پرداخت نکرده است.
یکی از نمایندگان این کارگران که حدود ۴۰ نفر بودند به ایرنا گفت:از سال ۹۰ پرداخت حقوق کارگران این شرکت با مشکل مواجه شده و بیش از چهار سال است که معوقه ها توسط شرکت پرداخت نشده است ضمن اینکه کارگران این شرکت بیش از سه ماه است حقوق دریافت نکرده و برای تامین مایحتاج زندگی خود با مشکل مواجه شده اند.

۸۲۰۷۶۴۸۵-۷۰۷۲۸۱۲۰
وی افزود:با تغییر صورت گرفته در شرکت مذکور مدیریت جدید تنها پرداخت پنج میلیون ریال به عنوان علل الحساب به هر کارگر را متقبل شده است.
وی پرداخت نشدن حق بیمه و حقوق بازنشستگی را از دیگر مشکلات این کارگران عنوان کرد و گفت:در این شرکت ۸۵ نفر فعالیت دارند که به دلیل پرداخت نشدن حقوق توان پرداخت بدهی بانکی ، اجاره منزل و هزینه زندگی خود را ندارند.
یکی دیگر از کارگران این شرکت نیز گفت: با توجه به مشکل پیش آمده قرار است نماینده کارگران شرکت با نماینده فرماندار دزفول نشستی برگزار کنند و مشکلات کارگران مطرح و در خصوص حل این مشکلات چاره اندیشی شود.

۸۲۰۷۶۴۸۵-۷۰۷۲۸۱۱۹
یک کارگر بازنشسته این شرکت نیز گفت:به دلیل پرداخت نشدن سه ماه حق بیمه از سوی این شرکت در بلاتکلیفی بسر می برم.
امیر عیسی زاده معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه دزفول نیز در این خصوص گفت:در حال حاضر نشستی با حضور نمایندگان کارگران شرکت و نماینده دادستان در فرمانداری دزفول برای حل این مشکل برگزار شده است.
وی با اشاره به اینکه دادستان دزفول به طور جدی به این قضیه ورود کرده تا مدیریت این شرکت ساماندهی و مشکلات مالی برطرف شوند گفت:مشکلات این شرکت به سالهای پیش برمی گردد و به دلیل پیچیدگی هایی که در مدیریت ها ایجاد شده حل مشکل زمان بر است.
معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه دزفول ابراز امیدواری کرد با تلاش دادستان دزفول بزودی مشکل کارکنان این شرکت حل شود.

۸۲۰۷۶۴۸۵-۷۰۷۲۸۱۲۱

عصر جنوب را در در تلگرام دنبال کنید… (کلیک کنید)

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.