مامور اداره برق دزفول دچار برق گرفتگی شد/ دومین حادثه برق گرفتگی در کمتر از یک ماه

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: یک مامور اداره برق دزفول صبح شنبه حین انجام عملیات بر روی شبکه دچار برق گرفتگی شده و از ارتفاع سقوط کرد.

این دومین حادثه برق گرفتگی برای ماموران پیمانکاری مدیریت توزیع برق شهرستان دزفول در یک ماه اخیر می باشد.

در نخستین حادثه که هفتم خرداد امسال در خیابان کشاورز دزفول رخ داد یک مامور جوان پیمانکاری مدیریت توزیع برق دزفول بر اثر برق گرفتگی از بالای تیر چراغ برق سقوط کرد و جان باخت.

به گفته معاونت عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول در ساعت هفت صبح شنبه یک مامور پیمانکاری مدیریت توزیع برق دزفول در خیابان سلمان فارسی تقاطع خیابان حافظ دچار برق گرفتگی شده و از ارتفاع بر روی سایه بان یک مغازه سقوط کرد.

باقر مهرنما گفت:فرد مذکور حدودا ۴۰ ساله و از نیروهای پیمانکار مدیریت توزیع برق دزفول می باشد که برای انجام عملیات به بالای تیر چراغ برق رفته بود و دچار برق گرفتگی شد.

وی افزود:ماموران سازمان آتش نشانی پس از حضور در محل فرد حادثه دیده را به پایین منتقل کرده و توسط اوژانس ۱۱۵ به بیمارستان منتقل شد.

یکی از همکاران فرد حادثه دیده در خصوص چگونگی وقوع این حادثه گفت:از آنجا که برق منطقه قطع شده بود اقدام به بالا رفتن از تیر چراغ برق نمودیم اما به علت ابری بودن هوا و برگشت برق در مدار چراغ های روشنایی ، حادثه برق گرفتگی رخ داد.

مامور حادثه دیده اداره برق دزفول در بیمارستان بزرگ دزفول تحت درمان می باشد.

پیش تر یوسف کاید گپ ۳۳ ساله از نیروهای پیمانکاری مدیریت توزیع برق دزفول، هنگام انجام تعمیرات بر روی شبکه ، بر اثر برق گرفتگی از ارتفاع سقوط کرده و دچار سوختگی و مصدومیت شدید شده و جان باخت.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.