دختر بچه ۱۱ ساله در منطقه کوهستانی دزفول ناپدید شد

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: دختر بچه ای ۱۱ ساله اهل روستای احمد فداله از توابع بخش شهیون دزفول از سه ماه پیش تاکنون ناپدید شده و اثری از وی نیست.

سید علیمحمد حسینی از اهالی روستای احمدفداله از توابع بخش شهیون دزفول گفت : از سه ماه پیش یک دختر بچه ۱۱ ساله از روستای احمد فداله ناپدید شده و تا کنون هیچ اثری از وی پیدا نشده است.

شکرالله قارم بخشدار شهیون دزفول نیز در این رابطه به ایرنا گفت : تا کنون به مراجع رسمی و انتظامی خبری مبنی بر مفقود شدن یا ناپدید شدن این کودک در احمد فداله گزارش نشده است .

علی عبداللهی شاه آبادی معاون بخشدار سردشت دزفول نیز گفت : این دختر بچه ۱۱ ساله با نام زهرا حسینی احمدفداله که از اهالی روستای احمدفداله می باشد از سه ماه پیش از فاصله ۲۰۰ متری منزل خود ناپدید شده و تاکنون هیچ اثری از این دختر بچه پیدا نشده است.

وی افزود:خانواده این دختر بچه نیز تا کنون گزارش مفقود شدن فرزند خود را به پلیس اطلاع نداده و ناپدید شدن این کودک توسط یکی از آشنایان این خانواده اطلاع رسانی شد.

به گفته اهالی روستای احمد فداله پدر این کودک برای یافتن دختر بچه خود به دعا نویسان محلی رو آورده به همین دلیل ناپدید شدن کودک خود را به نیروی انتظامی گزارش نکرده است.

دهستان احمدفداله در مناطق دور افتاده و کوهستانی شمال دزفول و در فاصله ۱۲۰ کیلومتری شهر دزفول واقع است که از جاده مناسب برخوردار نیست.

جاده احمد فداله به عنوان یکی از مسیرهای کوچ عشایر از اهمیت زیادی برخوردار میباشد.

منطقه احمدفداله ۲۰ درصد مساحت شهرستان دزفول را شامل می شود.

بخش شهیون با دو هزار و ۸۹۲ کیلومتر مربع وسعت و ۳۷۲ واحد تقسیمات کشوری و پنج دهستان در شمال دزفول واقع می باشد.

ایرنا/

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.