اجتماع “من عاشق محمدم” در دزفول

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: اجتماع باشکوه ‘من عاشق محمدم’ در محکومیت اهانت به ساحت قدسی پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) ، شنبه شب در حرم حضرت سبزقبا(ع) در دزفول برگزار شد.

به گزارش ایرنا ،در این اجتماع باشکوه که از سوی مرکز فرهنگی قرآنی حرم مطهر سبزقبا(ع) ، اداره اوقاف و امور خیریه و ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دزفول برگزار شد اقشار مختلف مردم دزفول برای عرض ارادت به ساحت مقدس نبی مکرم اسلام (ص) گردهم آمدند.

رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دزفول در این آیین که با قرائت قرآن و سرودن اشعاری زیبا در وصف پیامبر اسلام(ص) همراه بود ، در سخنانی به تشریح توطئه دشمنان اسلام پرداخت و گفت:دشمنان اسلام برای رسیدن به اهداف شوم خود با تفرقه و اختلاف افکنی و نیز اقدامات توهین آمیز ، وحدت و اتحاد مسلمانان را هدف گرفته اند.

حجت الاسلام ‘محمدطاهر انصاری ‘ افزود:اسلام ، دین مودت ، دوستی و برادری است و پیامبر گرامی اسلام (ص) ، همواره انسان ها را به صلح و دوستی دعوت کرده است.

شرکت کنندگان در اجتماع باشکوه من عاشق محمدم در دزفول با سردادن شعار مرگ بر آمریکا ، مرگ بر اسراییل ، مرگ بر فرانسه ، خشم و انزجار خود را نسبت به اقدام توهین آمیز نشریه فرانسوی ابراز داشتند.

قرائت زیارت نامه رسول اکرم (ص) از دیگر بخش های این اجتماع بود.