حمله افراد ناشناس به خوابگاه دانشجویی دختران دانشگاه آزاد بهبهان

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: حوالی ساعت ۲۱ شب گذشته، افراد ناشناسی با استفاده از ترقه های دست ساز و پرتاب آن در محوطه ی خوابگاه (نرگس) دختران دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهبهان، موجی از وحشت را در بین دانشجویان به وجود آوردند.

به گزارش “موج چهارم” افراد ناشناسی که تا به امروز هویت آنان مشخص نشده است، بیش از ۱۵ ترقه ی دست ساز را به محوطه ی خوابگاهی دختران دانشجوی دانشگاه آزاد بهبهان پرتاب کردند.

 به گفته ی دانشجویان، با توجه به اینکه موقعیت مکانی خوابگاه در نقطه ای مناسب از شهر قرار دارد، این اتفاق نزدیک به دو سال است که  متوجه ی این خوابگاه ست و در این مدت هیچ گونه پیگیری از سوی مسئولین را شاهد نبودیم.
 یکی از دانشجویان با گفتگو با خبرنگار “موج چهارم”، با اشاره به اتفاقات دو شب گذشته اظهار کرد: متاسفانه این مسئله، وحشت و مشکلات روحی و روانی را برای تعدادی از دانشجویان به همراه داشته است.
 وی در خصوص تامین امنیت خوابگاه عنوان کرد: نگهبانی که هیچ گونه وسیله ای برای دفاع ندارد، به شکل می تواند امنیت دانشجویان را تامین نماید.
این دانشجو در پایان از مسئولین دانشگاه، نیروی انتظامی و سایر نهادهای مرتبط درخواست کرد که هر چه زودتر این مسئله را پیگیری نمایند.
مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.