«علی فر» رییس آموزش و پرورش بستان شد

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان طی حکمی ناصر علی فر(سواعدی)را به سمت ریاست آموزش و پرورش شهرستان بستان منصوب کرد.
در حکم محمد تقی زاده آمده است: نظر به تجربه ،تعهد و علاقمندی جنابعالی، شما را به سمت مدیر آموزش و پرورش شهرستان بستان منصوب می نمایم .امید است با توکل و استعانت از خداوند متعال و پیروی از رهنودهای مقام معظم رهبری و سیاست های رئیس جمهور محترم و با جلب مشارکت و همکاری و همفکری فرهنگیان گرانقدر بویژه کارشناسان ، مدیران و صاحب نظران عرصه ی تعلیم و تربیت و نیز مسئولین استانی در تحقق اهداف متعالی آموزش و پرورش موفق و موید بوده و عملکرد شما مرضی خداوند و زینت بخش این اداره ی کل باشد .
همچنین در حکم مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان برالتزام به اصول راستگویی ، اعتدال گرایی و تقویت روحیه ی امید و پویایی ، ارتقای جایگاه آموزش و پرورش به عنوان محور تحولات و توسعه ی منطقه و استان ،استفاده از نیروهای مجرب و توانمند و بهبود مدیریت منابع انسانی در آموزش و پرورش ،توسعه ی مشارکت مردم و فرهنگیان به منظور رشد و تعالی هرچه بیشتر آموزش و پرورش فرزندان میهن اسلامی و مسئولیت پذیری و پاسخگویی آموزش و پرورش در قبال رشد فردی و اجتماعی نسل آینده در راستای سند چشم انداز بویژه سند تحول بنیادین و تقویت روحیه ی تفکر و نوآوری تاکید شده است .
در عین حال تعامل موثر و اثر بخش مسئولین و نهادهای دولتی در راستای تقویت جایگاه و مصالح آموزش و پرورش ، ارتقای کیفیت آموزشی و پرورشی در همه ی ابعاد برای نیل به اهداف تهذیب ، تحصیل وورزش ، تقویت روحیه ی ایثارگری ، توسعه تفکر راهبردی و آینده نگردر آموزش و پرورش همچنین اعتلای شان و منزلت فرهنگیان و اهتمام جدی برای توسعه ی مستمر شایستگی های علمی ، تربیتی و حرفه ای آنان از موارد مطرح شده در این حکم انتصاب است .
ناصرعلی فر دانشجوی دکترای زبان انگلیسی،نویسنده چند جلد کتاب و داری چندین مقاله ملی و بین المللی است .وی در عین حال دارای ١٨سال تجربه ی کاری در آموزش و پرورش می باشد.
 مراسم معارفه ی علی فر صبح امروز با حضور چلداوی ، معاون پژوهشی و نیروی انسانی اداره ی کل آموزش و پرورش خوزستان ،داوودی مدیر بازرسی و جمعی از مسئولین محلی در سالن اجتماعات آموزش و پرورش شهرستان بستان برگزار شد.