مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان: فولاد نوین را نمی خواهیم

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: مدیرعامل باشگاه نفت آبادان می‌گوید نظر شخصی من بر خرید امتیاز فولاد نوین نیست و بعید هم می‌دانم برای خرید این امتیاز اقدام کنیم.

علی عیسی​زاده در گفت​وگو با (ایسنا)، در خصوص صحبت​هایی مبنی بر واگذاری امتیاز باشگاه فولادنوین خوزستان به یکی از تیم​های نفت آبادان یا نفت مسجدسلیمان، اظهار‌ کرد: من اصلا در جریان این صحبت​ها نیستم و کسی چیزی در این مورد به ما نگفته است. نظر شخصی من بر خرید امتیاز فولاد نوین نیست اما اگر باشگاه و سازمان بخواهد، باید اقدام شود. من در این باشگاه یک نفر هستم و افراد دیگری هم تصمیم‌گیرنده هستند. تاکنون هم بحثی در این مورد نشده است و بعید هم می​دانم که برای خرید این امتیاز اقدام کنیم.

 

وی در ادامه درباره عدم صعود تیم فوتبال نفت آبادان به لیگ برتر، گفت: در فصل قبل مساله انتخاب اعضای هیات مدیره را داشتیم و سه ماه از تمام تیم​ها عقب افتادیم در حالی که در این مدت می​توانستیم بازی​های تدارکاتی زیادی داشته باشیم و بازیکنان خوبی جذب کنیم که این‌ فرصت‌ها از دست ما رفت. در حالی‌که ما دومین بازی تدارکاتی‌مان را انجام می‌دادیم، تیمی مثل فولادنوین بیستمین بازی تدارکاتی‌اش را انجام می‌داد و این عدم هماهنگی تیم ما را می​رساند و این‌ها موجب شد در طول لیگ تا حدودی کم بیاوریم.

 

مدیرعامل باشگاه نفت آبادان بیان کرد: از طرفی هم تا نیم‌فصل نتایج خوبی گرفتیم و تیم ما بازی​های بسیار خوبی انجام داد و مردم و خود فوتبالی​ها هم از عملکرد نفت آبادان راضی بودند اما متاسفانه بدشانسی​ای که ما آوردیم این بود که دو بازیکن شاخص​‌مان را در نیم‌فصل از دست دادیم و این دو بازیکن حتی هنوز هم به شرایط گذشته​شان برنگشته‌اند. در ادامه نیز مصدومیت​ها و محرومیت​ها گریبان تیم ما را گرفت و بازیکنان کلیدی‌مان را از دست دادیم. همچنین بازیکنان جوانی هم که در اختیار داشتیم که با توجه به تجربه کم​شان نتوانستند به ما کمک کنند. این مسائل موجب شدند که ما علی‌رغم شایستگی​مان نتوانیم به لیگ برتر صعود کنیم.

 

وی با بیان این‌که هدف ما این است که در فصل آینده با شرایطی بهتر کار کنیم، عنوان کرد: فصل آینده لیگ با ۲۰ تیم دنبال خواهد شد و ما باید ۳۸ بازی در طول این لیگ انجام دهیم. باید تیمی را ببندیم که کم نیاورد تا اگر مصدوم یا محرومی هم داشتیم به مشکلی برنخوریم و بازیکنان جایگزین​مان بتوانند به تیم کمک کنند. در این فکر هم هستیم که طبق نظر کادرفنی، بازیکنان مورد نظر جذب شوند.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.