لایروبی سپتیک فاضلاب تلمبه خانه PS4 بندر امام خمینی(ره)

عـصــر جـنــوب| asrejonoob.ir: رئیس اداره آبفا بندرامام خمینی(ره) از لایروبی سپتیک تلمبه خانه فاضلاب PS4 در این شهر خبر داد.

جهانگیر نیک نژاد، با بیان خبر فوق گفت: تلمبه خانه فاضلاب PS4 در انتهایی ترین نقطه دفع فاضلاب شهر بندرامام خمینی(ره) قرار دارد همین موضوع باعث تجمیع مقادیر زیادی آشغال در این تلمبه خانه می شود.

وی تاکید کرد: به جهت پیشگیری از سوختن پمپ های دفع فاضلاب و خسارت به تاسیسات با برنامه کاری تقریبا در ماه یکبار، مراقب پمپ مستقر در تلمبه خانه و تیم عملیاتی شبکه فاضلاب این اداره اقدام به خارج نمودن آشغال های وارد شده به سپتیک و لایروبی تلمبه خانه می نماید.

نیک نژاد در ادامه به لایروبی فاضلاب خیابان رجائی ۱۹ بندر امام توسط اکیپ عملیاتی اداره متبوعش اشاره کرد و افزود: با تلاش کارگران واحد بهره برداری آبفا بندرامام خمینی(ره) فاضلاب خیابان رجائی ۱۹ کوی اباذر رفع گرفتگی شد.

رئیس اداره آبفا بندرامام خمینی(ره) اذعان داشت: در پی ثبت آدرس خیابان رجائی ۱۹ کوی اباذر در سامانه ارتباط مردمی ۱۲۲ ، واحد بهره برداری آبفا بندرامام خمینی(ره) ضمن بررسی میدانی از وضعیت پس زدگی فاضلاب و مشکلات پیش آمده برای ساکنین آن با اعزام اکیپ کامل شامل بیل مکانیکی و دستگاه جنتکس بوسیله بیل مکانیکی داخل منهول را لجن برداری و با دستگاه جنتکس شبکه فاضلاب خیابان مذکور را شستشو و رفع گرفتگی نمودند.

مطالب پیشنهادی