سارق آبادانی: حالم خوب شود باز دزدی می کنم!

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: در پی سرقت و زورگیری و شرارت‌های جوان ۲۷ ساله آبادانی به نام میثم در سطح شهرستان آبادان، دستگیری این شرور خطرناک در دستور کار نیروهای انتظامی و اطلاعاتی پلیس قرار گرفت.
سرهنگ حسین کهیای فرمانده انتظامی آبادان با این دستور اقدامات پلیسی را زیر نظر قاضی پرونده تحت نظارت داشت. مأموران بارها به مخفیگاه میثم در منطقه جرم خیز سده آبادان مراجعه کردند تا اینکه ساعت ۹ صبح پنجشنبه این مجرم را در منطقه لین ۱۰ آبادان شناسایی و وی را زمانی که قصد فرار داشت به محاصره خود درآوردند.
وی زمانی که می‌بیند هیچ راهی جز فرار ندارد با مأموران کلانتری ۱۵ گلاویز می‌شود که در این درگیری پلیس با استفاده از قانون بکارگیری سلاح به سمت پای وی شلیک و این شرور خطرناک را دستگیر می‌کند. مجرم خطرناک بلافاصله به بیمارستان انتقال می‌یابد تا محل اصابت گلوله که پای سمت راست وی بود تحت درمان قرار گیرد.  میثم بارها به دلایل مختلف مانند زورگیری، عربده‌کشی، سرقت، کیف‌قاپی، قمه‌کشی و موارد مختلف توسط پلیس دستگیر شده بود، اما متأسفانه وی خیلی زود با جلب رضایت شکات خود با تهدید از زندان آزاد می‌شد و باز با قدرت و شهامت بیشتر به اعمال مجرمانه‌اش ادامه می‌داد. میثم پشه هم‌اکنون ۱۲ شاکی دارد که همه آنها خواستار برخوردی قاطع با این شرور سابقه‌دار توسط مقام‌های قضایی هستند. لازم به ذکر است وی ۳ بار تاکنون با پلیس درگیر شده است.

متهم در بازجویی‌ها دلایل شرارت و سرقت‌هایش را بیکاری و بی‌پولی عنوان کرد و گفت در یک محیطی کاملاً خلاف بزرگ شده و برای اینکه خرج موادش را دربیاورد اقدام به گردنکشی و قلدری در شهر می‌کند. وی در ادامه بازجویی‌ها گفت که پس از خوب شدنم باز به کارهای گذشته‌ام ادامه خواهم داد. سرهنگ کهیای با قدردانی از تلاش مأموران گفت: با تمامی خلافکارها در سطح شهرستان بشدت برخورد خواهیم کرد و از همکاری مردم آبادان در برقراری نظم و امنیت بسیار قدردانی و تشکر کرد.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.