آغاز ثبت‌نام آزمون دستیاری ۹۶ از فردا

 عصر جنوب – asrejonoob.ir: رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت با بیان اینکه ثبت نام آزمون دستیاری ۹۶ از فردا آغاز می‌شود، گفت: داوطلبان از فردا جمعه، اول بهمن ماه به مدت ۱۰ روز فرصت دارند در این آزمون ثبت‌نام کنند.

دکتر محمد حسین پورکاظمی در گفت‌وگو با ایسنا با اعلام این مطلب اظهار کرد: لازم است داوطلبان قبل از ثبت‌نام، دفترچه راهنمای ثبت‌نام برای شرکت در آزمون دستیاری تخصصی پزشکی سال ۹۶ را که از روز سه شنبه، ۲۸ دی ماه جاری بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت به نشانی http://sanjeshp.ir/ منتشر شده است، با دقت مطالعه کنند.

وی در ادامه تصریح کرد: ثبت نام برای شرکت در آزمون دستیاری تخصصی پزشکی سال ۹۶ از اول بهمن شروع می‌شود و تا دهم همین ماه ادامه دارد.

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت در پایان با تأکید بر اینکه ظرفیت پذیرش در دوره دستیاری تخصصی پزشکی برای سال آینده کاهش نخواهد یافت، گفت: ظرفیت پذیرش در این آزمون، اردیبهشت ماه سال ۹۶ از سوی دانشگاه‌ها به وزارت بهداشت اعلام خواهد شد، اما نکته مهم این است که ظرفیت پذیرش در این آزمون در مقایسه با سال ۹۵ که بیش از ۳ هزار نفر بود، کاهش نخواهد یافت.

عصر جنوب را در در تلگرام دنبال کنید… (کلیک کنید)

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.