زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی و ارشد دانشگاه آزاد

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: نتایج آزمون کارشناسی ارشد و آزمون سراسری این دانشگاه در روزهای ۱۷ و ۱۸ شهریور ماه اعلام می‌شود.

دکترمجتبی علوی‌فاضل  برنامه زمان‌بندی اعلام نتایج دانشگاه آزاد را به تفکیک تشریح کرد.

به گفته وی، دوشنبه (۱۶ شهریورماه) نتایج آزمون دکترای تخصصی پژوهش محور، سه شنبه (۱۷ شهریورماه) نتایج آزمون کارشناسی‌ارشد، چهارشنبه (۱۸ شهریورماه) نتایج آزمون سراسری ورود به دانشگاه‌ها در مقطع کارشناسی، کاردانی و دکترای حرفه‌ای و روز پنجشنبه (۱۹ شهریورماه) نتایج آزمون دکترای تخصصی آموزشی پژوهشی اعلام می‌شود.

وی گفت: داوطلبان می‌توانند در روزهای مقرر برای دریافت نتایج خود به سامانه‌های azmoon.com و sanjesh.iau.ac.ir مراجعه کنند.

آغاز ثبت نام پذیرفته‌شدگان از ۲۱ شهریور

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد همچنین در خصوص زمان‌بندی ثبت‌نام این دانشگاه گفت: روزهای شنبه و یک‌شنبه ۲۱ و ۲۲ شهریورماه ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان دوره‌های دکترای پژوهش‌محور و دکترای تخصصی آموزشی پژوهشی، دوشنبه و سه‌شنبه ۲۳ و ۲۴ شهریورماه ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان کارشناسی‌ارشد و چهارشنبه ۲۵ شهریورماه ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان سراسری کاردانی، کارشناسی و دکترای حرفه‌ای صورت می‌گیرد.

علوی‌فاضل در رابطه با نحوه ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان گفت: این افراد برای ثبت‌نام باید به واحد دانشگاهی که در آن پذیرفته شده‌اند مراجعه کنند و مدارک لازم شامل اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی، ۱۲ قطعه عکس، اصل مدرک پایه، ریز نمرات مقطع تحصیلی قبلی و برای آقایان کارت معافی و یا پایان خدمت (در صورت معافیت و گذراندن خدمت سربازی) است را به همراه داشته باشند.

ایسنا/*

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.