برخی نمایندگان دو بار از رحیمی پول گرفتند

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: کمال‌الدین پیرموذن دوشنبه شب در نشستی با خبرنگاران استان اردبیل افزود: برخی با گزارش های خلاف واقع به مراجع، سد راه عملکرد مطلوب وزارت ارشاد هستند و افکار را علیه وزیر تحریک می‌کنند.
وی بیان کرد: وزیر ارشاد زینت کابینه است، تلاش خود را برای جذب حداکثری صرف کرده، دل در گرو توسعه همه سلایق دارد و در کنار ظریف و زنگنه یکی از محبوب ترین وزاری کابینه است.

نماینده اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس اضافه کرد: نمایندگان باید صدای مردم را شنیده و رای مردم باید در تصمیم گیری ها نافذ باشد؛ گرچه امروز شاهدیم چنین صداهایی بلند است، اما در نهایت چیزی عاید افراطی ها نخواهد شد. پیش از ورود به مجلس چنین تصور می‌شد که اختلافات بر سر سیاست و ایدئولوژی چپ و راست است اما در واقع چنین نیست.

پیرموذن تصریح کرد: ۸۰ درصد عامل کاهش سرمایه های اجتماعی و سایر مسایلی که امروز با آن مواجهیم، حرکت افراد در جهت منافع باندی، جناحی، خانوادگی و شخصی است. علت سکوت در برابر تخلفات از جمله تخلفات اعطای بورسیه های غیرقانونی در دولت گذشته، درگیری افراد در این مسایل می‌باشد. نظر مطلق نظام، افزایش سرمایه های اجتماعی است و در این راستا به اتفاق ۲۲ نفر از نمایندگان پیگیر افشای اسامی نمایندگانی هستیم که از محمدرضا رحیمی پول دریافت کردند که البته این امر دوبار روی داده است.

او تشریح کرد: برخی نمایندگان دو بار طی مجلس هفتم و هشتم پول دریافت کردند که بار اول حدود ۶۰۰ میلیون ریال و بار دوم حدود ۵۵ میلیون ریال به این عده پرداخت شده است. این توزیع پول از طریق فردی به نام «ابدالی» صورت گرفته و برخی نمایندگان دریافت هایی داشتند که جهت تنویر افکار عمومی در دست بررسی است و شورای نگهبان هم پیگیر موضوع است.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.