از زندگی در کنار داعش رضایت کامل دارم!

عصر جنوب: یک دختر اتریشی که به همراه دوستش به داعش پیوسته از زندگی اش ابراز رضایت کرد.

یک دختر اتریشی که به همراه دوستش به داعش پیوسته از زندگی اش ابراز رضایت کرد.

سایت شبکه العربیه گزارش داد؛ یک دختر اتریشی، ۶ ماه پس از ترک خانواده و پیوستن به داعش در سوریه گفت که او در میان داعشی ها، در آزادی مطلق زندگی می کند.

“سابینا سلیموفیتش” دختر ۱۵ ساله اتریشی در پاسخ به سؤالی درباره وضعیت زندگی در شهر رقه سوریه پایتخت داعش گفت: من خوراکی دوست دارم. اینجا در رقه مثل اتریش، انواع خوراکی ها از جمله سُس کچاپ، شکلات کره ایی و کورن فلکس وجود دارد.

وی گفت: البته تنها تفاوت میان اینجا (داعش) و آنجا (اتریش) این است که اینجا همه خوراکی ها حلال هستند.

“سابینا” ۱۵ ساله و “سامارا” ۱۷ ساله از اتریش به داعش پیوسته اند.

گروه داعش هم اکنون مناطق وسیعی از عراق و سوریه را در کنترل خود دارد. تاکنون شمار زیادی از افراد از مناطق مختلف جهان از طریق تبلیغات اینترنتی اعضای داعش، به این گروه پیوسته اند.

مخبران بخش مبارزه با تروریسم دولت اتریش می گویند که آنها معتقدند این سخنان “سابینا” احتمالا تحت تهدید سلاح داعشی ها مطرح شده است.

سابینا پس از سفر به سوریه با یکی از جنگجویان داعش ازدواج کرده است.

شماری از کارشناسان اتریشی هم می گویند با بررسی متن سخنان سابینا به این نتیجه رسیده اند که به احتمال زیاد او توسط همسرش داعشی اش برای گفتن این مطالب، تحت اجبار بوده است.

سابینا که از طریق پیامک با مجله فرانسوی “پاریس ماتش” مصاحبه کرده با تکذیب حامله بودن از شوهر داعشی اش گفت: از زندگی در سوریه لذت می بریم. اینجا آزادی مطلق در ادای اعمال دینی وجود دارد. این امکان در اتریش فراهم نبود.

چند هفته پیش تعدادی از دوستان و افراد نزدیک به سابینا گفته بودند این دختر از ترک اتریش و پیوستن به داعش پشیمان و به دنبال بازگشت به کشورشان است.

سابینا و دوست ۱۷ ساله اش “سامارا کیسینوفیت” متولد شهر وین پایتخت اتریش هستند. آنها در ماه آوریل گذشته با فرار از خانه خود در وین اتریش به ترکیه و از آنجا به سوریه رفتند و به داعش پیوستند.

این دو دختر در پیام هایی که هنگام فرار برای خانواده شان گذاشتند، نوشتند: “ما به خدا خدمت می کنیم و برای او جان می دهیم.”

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.