حضور چشمگیر پتروشیمی اروند در اولین نمایشگاه توانمندسازی و حمایت از شرکت‌های منطقه در تامین نیازهای شرکت‌های پتروشیمی ماهشهر و بندر امام (ره)

عـصــر جـنــوب| asrejonoob.ir: شرکت پتروشیمی اروند در اولین نمایشگاه توانمندسازی و حمایت از شرکت‌های منطقه در تامین نیازهای شرکت‌های پتروشیمی ماهشهر و بندر امام (ره) حضوری چشمگیر داشته است.


 به گزارش روابط عمومی پتروشیمی اروند، اولین نمایشگاه توانمندسازی و حمایت از شرکت‌های منطقه در تأمین نیازهای شرکت‌های پتروشیمی ماهشهر و بندر امام (ره) با همکاری هلدینگ خلیج فارس در راستای مسئولیت های اجتماعی روز یکشنبه ۹ خرداد در سالن تلاش شهرک بعثت آغاز به کار کرد که شرکت پتروشیمی اروند توانست در اولین روز از این نمایشگاه حضوری فعال و چشمگیر داشته باشد.



این نمایشگاه با همت هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس در راستای مسئولیت های اجتماعی و با همکاری سازمان های مربوطه مانند سازمان صنعت، شرکت های تولیدی و صنعتی، کمیته امداد امام خمینی(ره)، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و انجمن حمایت از زندانیان با هدف توانمندسازی و حمایت از شرکت های منطقه در تأمین نیازهای پتروشیمی ماهشهر و بندر امام خمینی(ره) برگزار شده است.

مهندس نشان زاده مقدم، مدیرعامل پتروشیمی اروند
ضمن بازدید از غرفه ها به مسئولین و پرسنل اداره تدارکات و بخش خودکفایی این شرکت تاکید کرد که در تامین نیازهای کالایی و خدماتی خود، تولیدکنندگان بومی شهرستان را در اولویت قرارداده و از آنان حمایت کنند.

بنا به این گزارش، این نمایشگاه از روز یکشنبه ۹ خرداد ماه به مدت سه روز از ساعت ۱۷ لغایت ۲۲ در  سالن تلاش شهرک بعثت ماهشهر برگزار شده است و شرکت برای عموم آزاد است.