آقای پی وی سی ایران باز هم تاریخ ساز شد/ تداوم رکوردشکنی ها در مجتمع پتروشیمی اروند

عـصــر جـنــوب| asrejonoob.ir: پتروشیمی اروند به عنوان یکی از بزرگترین زنجیره تولید پی وی سی در جهان دست به یک رکوردشکنی جدید زد.

به نقل از روابط عمومی پتروشیمی اروند، پس از رکوردشکنی تولید کلر در دی ماه سال جاری، رکوردشکنی تولید E-PVC در بهمن ماه، تحقق سود خالص معادل ۱۲۸ درصد نسبت به بودجه مصوب و ۲۲۸ درصدی نسبت به سال قبل، رکورد جدیدی در پتروشیمی اروند به ثبت رسید.

بر اساس این گزارش، رکورد تاریخی تولید مجتمع با برنامه ریزی مناسب، تلاش مستمر، تعهد و بهره مندی از دانش و تخصص کارکنان، حمایت مدیریت عالی هلدینگ خلیج فارس و رهبری و تلاش جهادی مدیرعامل شرکت پتروشیمی اروند از ابتدای راه اندازی تاکنون به میزان ۲ میلیون و ۲۰ هزار تن رسید.

همچنین از دیگر افتخارات و دستاوردهای شرکت پتروشیمی اروند در سال ۱۳۹۹ می توان به درج نماد “اروند” جهت پذیرش در بورس اوراق بهادار، رضایت ذینفعان، همکاری با شرکت های دانش بنیان و سازنده تجهیزات و کاتالیست در راستای بومی سازی و حمایت از تولید داخل، کسب نشان عالی مدیر سال، جوایز برتری همچون دریافت تقدیرنامه سه ستاره جایزه ملی مدیریت مالی ایران، ارتقا ۲ پله ای و کسب رتبه ۶۲ در جایزه ۱۰۰ شرکت برتر کشور (IMI100) اشاره کرد.

مطالب پیشنهادی