پزشکان جان دوباره به بیمار ماهشهری بخشیدند

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: مسئول اورژانس بیمارستان صنایع پتروشیمی ماهشهر گفت: یک بیمار ماهشهری با انجام عملیات احیای قلبی عروقی موفق به زندگی بازگشت و حیاتی دوباره گرفت.

بابک نعیم‌آسا گفت: بیمار خانم ۶۰ ساله‌ای بود که با سابقه قبلی ابتلا به دیابت، فشارخون، چربی خون و سکته مغزی، با شکایت از درد شدید زیر استخوان جناق که از دو ساعت پیش شروع شده بود به اورژانس بیمارستان مراجعه کرد.

وی عنوان کرد: با تشخیص به موقع سکته قلبی اقدامات درمانی برای این بیمار آغاز شد اما به علت شدت حمله قلبی به سرعت دچار ایست قلبی ـ تنفسی شد که با اعلام کدگروه احیاء، اعضای گروه بر بالین وی حاضر شدند.

مسئول اورژانس بیمارستان صنایع پتروشیمی ماهشهر اظهار داشت: خوشبختانه پس از ماساژ قلبی، دادن شوک و داروهای لازم و با تلاش و کوشش بسیار، به خواست پروردگار بیمار از مرگ حتمی نجات یافت و به زندگی بازگشت.

نعیم‌آسا در پایان خاطرنشان داد: دکتر عزیزپور به عنوان رهبر گروه احیاء،  سلمه شیخ ممو، بسنه نواصری، لیلا بنایی، جعفر قنواتی و کوتی به عنوان پرستار، فرزانه قاسمی به عنوان تکنسین بیهوشی، محمدعلی مثنایی به عنوان سوپروایزر و محمد غانمی به عنوان خدمات در این عملیات احیای موفق ایفای نقش کردند که جا دارد از تلاش ارزنده آنها صمیمانه تشکر کنم.