مسابقات رباتیک فرزندان کارکنان در خانه فرهنگ فجر برگزار شد

عـصــر جـنــوب| asrejonoob.ir: این مسابقات که به روش تک حذفی اجرا شد، ۲۰ نفر از فرزندان کارکنان در دو رده سنی زیر ۷ سال و بالای ۷ سال به رقابت پرداختند که در پایان به سه نفر از برندگان هر رده جوایزی تقدیم گردید.

اولین دوره مسابقه ربات های فوتبالیست با نام جام رمضان، هشتم خرداد در محل خانه فرهنگ پتروشیمی فجر برگزار شد.

به گزراش عصر جنوب به نقل از روابط عمومی پتروشیمی فجر،این مسابقات  که به روش تک حذفی اجرا شد، ۲۰ نفر از فرزندان کارکنان  در دو رده سنی زیر ۷ سال و بالای ۷ سال به رقابت پرداختند که در پایان به سه نفر از برندگان هر رده جوایزی تقدیم گردید.

گفتنی است ربات های فوتبالیست از ۳ موتور تشکیل شده که دو موتور وظیفه کنترل ربات را عهده دار هستند و موتور سوم وظیفه چرخاندن شوتر را بر عهده دارد.ساخت شوترها و قطعات اضافی بدنه کاملا با خلاقیت هنرجو ساخته می شود.

این گزارش می افزاید،خانه فرهنگ فجر دو مسابقه تحت عناوین جنگ با تفنگ های آب پاش و ربات های جنگجو  را در برنامه آموزشی و فرهنگی تابستانه آینده تعریف کرده است. ویژگی این گونه مسابقات علاوه بر ایجاد شادی، سنجش اثربخشی دوره های آموزشی است که برای فرزندان کارکنان اجرا می شود بطوریکه شرکت کنندگان، میزان مهارت آموزی خود را بوسیله مسابقه درک کرده و ارتقا می دهند.

مطالب پیشنهادی