شادی حادثه ساز پرسپولیسی ها، کام ماهشهری ها را تلخ کرد

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: شادی طرفداران تیم پرسپولیس پس از پیروزی و شکست تیم فوتبال استقلال در جمعه شب باعث مرگ غمبار دو شهروند ماهشهری شد.
 پس از پیروزی تیم پرسپولیس مقابل تیم فوتبال استقلال در لیگ برتر فوتبال کشور، شب گذشته بعد از پایان تقابل سرخابی ها ، بسیاری از طرفداران تیم پرسپولیس با هیاهو و شادی با خودروها و موتورسیکلت های خود وارد خیابان های سطح شهر شده و موجب اخلال در نظم و آسایش مردم شدند.
بر اساس این گزارش در حالی که سه بانوی معلم در حال پیاده روی در یکی از خیابان های فاز دو ماهشهر بودند یکی از خودرو های افراد شادی کننده با سه معلم بشدت برخورد کردند.
در این حادثه تلخ دو بانوی معلم در دم جان باختند و دیگری نیز بشدت مصدوم و روانه بیمارستان شد.
۱۷۱۲۸_۲۹۱
نیروی انتظامی ماهشهر در حال بررسی این حادثه مرگبار است.
گفته می شود در این ارتباط پلیس چند نفر را در ارتباط با حادثه شب گذشته ماهشهر بازداشت کرده است.
طرفداران تیم پرسپولیس در برخی شهرهای استان از جمله اهواز نیز پس از پیروزی یک بر صفر سرخ پوشان پایتخت مقابل استقلال تهران به جشن و پایکوبی پرداختند.
این جشن ها سبب ایجاد ترافیک و اخلال در تردد خودروها در اهواز شد.
مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • متاسفانه اینطور که شنیده شده یک راکب موتور سیکلت که خلاف جهت در مسیر حرکت میکرده باعث انحراف خودرو و این حادثه تلخ شده. البته قطعا سرعت خودرو هم بالا بوده که این اتفاق افتاده. به نظر شما وقت آن نرسیده که با موتور سواران متخلف برخورد جدی بشود. تمام چراغ قرمزهای شهر را بدون توجه رد میکنند.از هر کوچه و خیابان یکطرفه ای خلاف جهت عبور میکنند و در بسیاری از مواقع پلیس هم فقط نظاره گر خالیست. ایکاش یه فکر اساسی برای تردد به سامان موتور سوارهای متخلف در شهر بشود نه فقط اینکه موتور ایشان ضبط و دو روز بعد آزاد شود