پیشکشوتان ماهشهر، هنرمندان را هفتایی کرد / «قمر» پا به توپ شد، «بیگدلی» دو گل به ثمر رساند

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: در یک حرکت فرهنگی و خیر خواهانه به حمایت از نیازمندان تحت پوشش اداره بهزیستی دیدار تیم‌های فوتسال پیشکسوتان ماهشهر و تیم فوتسال هنرمندان برگزار شد.

در یک حرکت فرهنگی و خیر خواهانه به حمایت از نیازمندان تحت پوشش اداره بهزیستی دیدار تیم‌های فوتسال پیشکسوتان ماهشهر و تیم فوتسال هنرمندان از ساعت ۱۶ با سوت عبدالرضا آلبوغبیش پیگیری شد.

در تیم هنرمندان پژمان جمشیدی، کامبیز دیرباز، رضا یزدانی، پژمان بازغی، بهروز رهبری فر و جمعی از هنرمندان به می‌‌دان آمده بودند.

این حرکت خیر خواهانه و انسان دوستانه از سوی اداره ورزش و جوانان ماهشهر و فرمانداری این شهرستان به اجرا در آمد که در ‌‌نهایت عواید این بازی خیر خواهانه به حساب اداره بهزیستی شهرستان بندر ماهشهر واریز می‌شود.

در نیمه اول این دیدار بازی با روند آرامی در حال پیگیری بود و هر دو تیم در خلق موقعیت‌های خطرناک ناکام بودند و هر دو تیم موقعیت‌های خود را یکی پس از دیگری از دست دادند تا اینکه در دقایق پایانی نیمه نخست تیم پیشکسوتان ماهشهر با شوت مهراب نسری‌زاده صاحب گل شد و نیمه نخست را به سود خود به پایان رساند.

در نیمه دوم این دیدار در‌‌ همان دقایق آغازین تیم پیشکسوتان ماهشهر با شناسایی نقاط ضعف تیم حریف خود به ۲ گل دیگر رسیدند و از حرف خود پیش افتادند. همچنین فرماندار شهرستان بندر ماهشهر، دکتر منصور قمر هم در نیمه دوم با پیراهن شماره ۱۳ پا به میدان گذاشت.

علی بیگدلی بخشدار مرکزی این شهرستان هم در بازی حضور داشت و دو گل در این مسابقه به ثمر رساند.

اما در دقیقه هفتم از نیمه دوم این دیدار با یک کنترل و پاس کاری بی‌نقص موفق شدند یکی از گل‌های خورده خود را جبران کنند تا آرامش را و استرس از دوش سر این تیم کمتر شود.

در دقیقه نهم از نیمه دوم این دیدار تیم هنرمندان صاحب یک ضربه پشت محوطه شد که یک گل را برای این تیم به همراه داشت که داور این دیدار گل را مردود اعلام کرد.

تیم پیشکسوتان ماهشهر هم دست از حمله‌های مکرر بر نداشت و گل‌های متعددی را وارده دروازه تیم هنرمندان کرد تا این دیدار با نتیجه ۷ بر ۱ به سود پیشکسوتان ماهشهر به پایان برسد.

صنایع پتروشیمی هم در یک حرکت خودجوش با خرید بیش از ۲ هزار بلیط خود را در این حرکت فرهنگی و خیر خواهانه سهیم کرد.

 تسنیم/

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • با سلام و خسته نباشید به شما یک سوال از شما داشتم و ان این است که چرا از محل برگزاری مسابقه که شهرک بعثت بود نامی نبردید مگر شهرک بعثت جز ماهشهر نیست ؟