باز هم خط آهن تهران – خوزستان، باز هم سرگردانی مسافران/ مسئولین چکار می کنند؟!

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: خرابی خط آهن اندیمشک _ دورود در ایستگاه گل محک لرستان، موجب توقف قطارهای مسافری تهران ، خوزستان و سرگردانی مسافران شده است.

تعدادی از مسافران قطار تهران ، اندیمشک صبح روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا گفتند: به دلیل شکستگی خط آهن، قطارهای مسافری از ساعت هشت و ۳۰ دقیقه صبح امروز در ایستگاه های مسیر متوقف شده اند.

یکی از بانوان مسافر این قطار تلفنی به ایرنا اظهار کرد: با وجود توقف قطار مسافری در ایستگاه ‘گل محک’، اقدامی برای جابجایی مسافران صورت نگرفته و مسافران در قطار بلاتکلیف هستند.

وی گفت:ماموران راه آهن، حاضر به باز کردن در قطار برای خروج مسافران و استراحت در ایستگاه گل محک نبوده ضمن اینکه سرویس های بهداشتی نیز به روی مسافران بسته شده است.

تعدادی از مسافران نیز با انتقاد از مشکلات و حوادث متعدد پیش آمده در مسیر خط آهن تهران ، خوزستان و فرسودگی خطوط راه آهن این مسیر گفتند: به رغم افزایش چند برابری نرخ بلیت قطار، خدمات رسانی راه آهن به مسافران به حداقل رسیده است.

حسین علی مریدی مدیر روابط عمومی راه آهن ناحیه زاگرس از این حادثه اظهار بی اطلاعی کرد و پاسخ شفافی ارائه نکرد.

به دلیل فرسودگی خط آهن تهران ، جنوب در محدوده اندیمشک – دورود امسال تاکنون ۹ حادثه خروج قطار باری از خط رخ داد.

آخرین خبر حاکیست، مشکل خط آهن ایستگاه گل محک در ساعت ۱۱ صبح برطرف شده و حرکت قطارهای مسافری در این مسیر از سر گرفته شد.

اداره کل راه آهن ناحیه زاگرس در خوزستان دارای ۱۲ ایستگاه با حوزه استحفاظی ۲۲۲کیلومتر نقش مهمی در جابجایی بار و مسافر از خوزستان به تهران و مناطق مرکزی کشور دارد.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.