دورکاری دوماهه در جنوب غرب خوزستان

عـصــر جـنــوب| asrejonoob.ir:رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: دورکاری کارمندان به ویژه در یکی دو ماه آینده، در کنترل بیماری بسیار تاثیرگذار است و بنابراین کارها باید با حضور حداقلی کارمندان در ادارات انجام شود.

دکتر شکرالله سلمان‌زاده اظهار کرد: تا جایی که ممکن است مردم نباید از خانه‌ها خارج شوند تا در معرض ابتلا قرار نگیرند و به همین منظور و با توجه به اینکه کارمندان طیف وسیعی از جامعه را تشکیل می‌دهند، کارمندانی که امکان انجام کار در منزل را دارند باید تا حد امکان در خانه بمانند و دورکاری کنند.

وی افزود: دورکاری کارمندان به ویژه در یکی دو ماه آینده، در کنترل بیماری بسیار تاثیرگذار است و بنابراین کارها باید با حضور حداقلی کارمندان در ادارات انجام شود.

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: پیشنهادات در خصوص تعطیلی برخی مراکز و اعمال دورکاری کارمندان به ستاد استانی مدیریت کرونا در خوزستان داده شده اما فعلا چنین تصمیمی اعمال نشده است.

وی با اشاره به وضعیت شیوع بیماری در جنوب غرب خوزستان و منطقه تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی آبادان بیان کرد: در روزهای اخیر در جنوب غرب خوزستان شاهد ابتلای تعدادی از معلمان به کرونا بوده‌ایم این در حالی است که به حضور معلمان در مدارس نیازی نیست و در منزل امکان تدریس آنلاین را دارند.