انتقادات شدیداللحن نماینده آبادان از استاندار در صحن علنی مجلس

عـصــر جـنــوب| asrejonoob.ir: نماینده آبادان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد استاندار خوزستان گفت که باید برای حل مشکلات خوزستان با مدیران بی کفایت برخورد شده و از سرمایه های استان در مسیر توسعه و تعالی این منطقه استفاده شود.

سید محمد مولوی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) در تذکری شفاهی با تبریک هفته دفاع مقدس گفت: قریب به ۴۰ سال از حصر آبادان می گذرد، آبادان از حصر گذشت اما گرفتار انحصار و ناکارآمدی مدیران و بی عدالتی شد. خواستم از ویرانی های آبادان بگویم اما یاد قصه پرغصه خوزستان افتادم و از بی تدبیری مدیرانی که این استان را در ویرانی و مشکلات و بی کفایتی مدیرانی گرفتار شده که تدبیر و شریعت ندارند.

وی افزود: امیدوارم رییس جمهور صدای محرومیت و مشکلات مردم را شنیده و خوزستان را فدای یک نفر نکند چون بالاخره آفتاب بیرون آمده و روسیاهی باقی می ماند. سوال این است تا کجا می خواهید در مقابل قصور استانداری که چشم خوزستانی ها را اشک آلود کرده است سکوت کنید و با بحران برخورد نکنید؟ خوزستان در دفاع مقدس هر چه داشت تقدیم کرد صدای مردم خوزستان را بشنوید و از سرمایه های استان در مسیر توسعه و تعالی این منطقه استفاده کنید. از دولت تدبیر چند صباحی بیشتر نمانده است پس به اندازه یک سیزده بدر بهاری هم که شده است برای حل مشکلات خوزستانی ها فرصت بگذارید.

نماینده آبادان در پایان اظهار کرد: اگر می خواهید مدافع مردم خوزستان باشید با مسببان بحران در خوزستان برخورد قاطع کنید. انتظار می رود رییس جمهور در مجلس حضور یافته و بدون ترس به سوالات نمایندگان پاسخ دهد.

در واکنش به این صحبت مولوی، امیرحسین قاضی زاده رییس جلسه و نایب رییس مجلس گفت: صحبت ها نباید متضمن توهین باشد.دوستان دقت کنید.