مبتلایان به کرونا در خوزستان به ۴۴۵۹نفر رسید

عـصــر جـنــوب| asrejonoob.ir: سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز از ۱۷۶مورد ابتلای جدید به ویروس کرونا در شبانه‌روز گذشته در استان خوزستان خبر داد.

علی احسان پور ظهر امروز یکشنبه در خصوص آخرین آمار مبتلایان به ویروس کرونا در استان خوزستان، بیان کرد: طی شبانه‌روز گذشته، ۱۷۶ مورد ابتلای جدید به ویروس کرونا در خوزستان شناسایی شد و با احتساب این موارد جدید، تعداد مبتلایان به چهار هزار و ۴۵۹ نفر در استان افزایش یابد.

وی افزود: این موارد جدید به تفکیک شهرستان‌ها؛ اهواز ۷۱ مورد، دزفول ۲۳ مورد، کارون ۱۶ مورد، شوشتر ۱۵ مورد، باوی ۱۳ مورد، رامهرمز ۷ مورد، باغملک ۶ مورد، مسجدسلیمان و شوش هر کدام ۵ مورد، ماهشهر ۴ مورد، اندیمشک و حمیدیه هر کدام ۳ مورد، رامشیر ۲ مورد و ایذه، بهبهان و دشت آزادگان هر کدام یک مورد بوده است.

احسان پور تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته متأسفانه ۱۱ بیمار مبتلا به کووید – ۱۹ در خوزستان جان باختند تا به این ترتیب شمار فوت‌شدگان به ۲۹۰ مورد در استان برسد.

وی در پایان گفت: در حال حاضر ۵۲۰ بیمار در بیمارستان‌های خوزستان تحت درمان هستند و سه هزار و ۶۴۹ بیمار با تلاش‌های شبانه‌روزی کادر درمان پس از بهبودی از مراکز درمانی استان ترخیص شدند.