آیت الله جزایری: مسئله انتقال آب برای ما نگران کننده است

 عصر جنوب – asrejonoob.ir: نماینده ولی فقیه در استان خوزستان با اشاره به اینکه ‌جلسه ستاد بحران دولت برای حل مشکل ریزگردهای استان خوزستان جلسه خوبی بود گفت: بر حل مشکل کمبود آب خوزستان تاکید داریم.

آیت‌الله سیدمحمدعلی موسوی جزایری ظهر امروز در جلسه ستاد بحران دولت در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در این جلسه بر ادامه اقدامات سریع توسط وزارت نیرو و کشاورزی و سایر دستگاه های دولتی و نظامی و مردمی برای حل مشکل ریزگردها تاکید شد، خاطر نشان کرد: برخی اقدامات وزارت نیرو به مصوبه نیاز داشت که مصوبات آن  هم اعلام شد.

وی با اشاره به اینکه گزارش هایی هم از کانون های ریزگرد از کشور عراق و ایران و اقدامات انجام شده برای مقابله با آن ارائه شد، افزود:  مسئله انتقال آب برای ما نگران کننده است زیرا ما هم برای کشاورزی و هم برای احیای تالاب ها به آب کارون نیازمندیم زیرا یکی از عوامل ایجاد ریزگردها همین نبود آب است. کمبود آب یک واقعیت است و ما بر حل این مشکل تاکید داریم.

آیت‌لله موسوی جزایری در ادامه تصریح کرد: ما از آقای جهانگیری و وزرا دعوت کرده ایم تا وقتی کارها مقداری پیش‌ رفت برای خاطرجمعی بیشتر مردم به استان بیاید که این دعوت هم اجابت شد.

عصر جنوب را در در تلگرام دنبال کنید… (کلیک کنید)

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.