چالش‌های خوزستان به صورت ویژه در رصد هیات دولت

 عصر جنوب – asrejonoob.ir: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر تدوین سند اشتغال استان خوزستان در هفته‌های آینده، گفت: چالش‌های خوزستان به صورت ویژه در رصد هیات دولت قرار گرفته است.

علی ربیعی پیش از ظهر امروز در نشست مشترک با کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به سفر خود به خوزستان، اظهار کرد: حضور سه وزیر و اعضا کمیسیون اجتماعی مجلس در استان خوزستان، نشان‌دهنده مهم بودن مشکلات این استان برای ما است.

وی با تاکید بر اینکه خوزستان نماد غرور ملی است، ادامه داد: مشکلات و چالش‌های استان خوزستان به صورت ویژه و مهم در حال رصد در دولت است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به نقش مهم نخبگان گفت: نخبگان نقش مهمی در بحث آسیب‌شناسی مشکلات و ایجاد راه‌حل برای رفع آنها را دارند.

ربیعی با تاکید بر اینکه سند اشتغال استان خوزستان در هفته‌های آینده تدوین خواهد شد، خاطرنشان کرد: ما در هفته‌های آینده نشست شورای عالی اشتغال را با حضور ریاست جمهوری خواهیم داشت.

وی افزود: برای بحث اشتغال حدود هزار میلیارد تومان از اعتبارات وزارت‌خانه و همچنین یک و نیم میلیارد تومان از صندوق توسعه ملی اختصاص گرفته شده است.

عصر جنوب را در در تلگرام دنبال کنید… (کلیک کنید)

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.