آمادگی مرزهای خوزستان برای حضور زوار اربعین حسینی

عصر جنوب – asrejonoob.ir: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان با اشاره به برگزاری جلسه کمیته حمل و نقل و سوخت ستاد اربعین، از آمادگی مرزهای استان برای حضور زوار خبرداد و گفت: مجتمع‌های خدمات رفاهی با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته آماده خدمات‌رسانی مطلوب به زائرین ابا عبدالله الحسین (ع) هستند.

مسعود مصدقی با اعلام این خبر اظهار کرد: در طول مسیرهای منتهی به پایانه‌های مرزی شلمچه و چذابه واحدهای سوخت‌رسانی سیار جهت سوخت‌رسانی به زوار اربعین حسینی در این مسیرها مستقر خواهند شد.

وی افزود: با توجه به حجم بالای خودروهای زائرین، پارکینگ‌های مختلفی برای پارک خودروهای زوار در محل پایانه‌های مرزی تعیین شده است.

مصدقی تصریح کرد: ناوگان عمومی، ریلی، هوایی و دریایی آمادگی پاسخگویی به نیازهای زائران اربعین حسینی هستند و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

وی عنوان کرد: بزرگترین سالن مسافری در بین ۲۴ مرز کشور در راستای خدمت‌رسانی و رفاه حال زوار حسینی در پایانه مرزی شلمچه احداث شده است که به زودی به بهره‌برداری خواهد رسید.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان خاطرنشان کرد: انتقال زوار نیز از طریق خطوط ریلی از بصره به نجف جهت رفاه حال زوار در برنامه‌ریزی کمیته حمل و نقل و سوخت ستاد اربعین قرار گرفته است.

عصر جنوب را در در تلگرام دنبال کنید… (کلیک کنید)