تلفات در جاده ایذه از کشته شدگان جنگ روسیه و گرجستان بیشتر است

عصر جنوب – asrejonoob.ir: نماینده ایذه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم برطرف شدن مشکلات جاده‌ای گفت:تلفات جاده‌ ایذه بیشتر از تعداد کشته شده‌های جنگ روسیه و گرجستان و جنگ عراق و کویت است.

هدایت‌الله خادمی در جلسه کمیسیون ایمنی راه که امروز، ۲۴ شهریورماه در سالن جلسات استانداری برگزار شد، با انتقاد از وضعیت جاده‌ای استان اظهار کرد: اگر جاده‌های استانداردی داشته باشیم، هیچ تلفاتی در سوانح جاده‌ای نخواهیم داشت.

وی افزود: جاده اهواز – اندیمشک و جاده اهواز – ماهشهر در پنج ماه اول سال، تلفات جانی نداشتند زیرا اقدامات خوبی در این جاده‌ها انجام شده است اما در جاده ایذه ۲۰۰ مورد تصادف رخ داده و تلفات جانی بسیاری نیز به دنبال داشت.

نماینده ایذه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت جاده ایذه عنوان کرد: جاده ایذه یک جاده ملی است و باید وضعیت آن بهبود پیدا کند. به وزیر راه و شهرسازی گفتم که این جاده یا باید چهار بانده شود و یا تردد وسایل سنگین در آن متوقف شود.

خادمی ادامه داد: مردم امید دارند که در این دوره وضعیت شهرستان تغییر پیدا کند. اکنون اگر در دهدز تصادفی رخ دهد، باید منتظر نیروهای امدادی از اهواز و رامهرمز ماند تا مجروحان را منتقل کنیم و این وضعیت چیزی بالاتر از ظلم است.

وی عنوان کرد: مردم دیگر تحمل ندارند که هر روز در جاده‌ها کشته دهند. کامیون‌ها که از جاده ایذه تردد می‌کنند، حتی یک ریال نیز هزینه نمی‌کنند و تلفات جانی جاده ایذه بیشتر از جنگ عراق و کویت و جنگ روسیه و گرجستان است.

عصر جنوب را در در تلگرام دنبال کنید… (کلیک کنید)