تقدیر و تشکر رئیس کل روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی از اصحاب رسانه

عصر جنوب – asrejonoob.ir: عبدالرسول دشتی رئیس کل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس با انتشار پیامی از انتشار صحیح اخبار لحظه به لحظه حادثه و کمک به مجموعه روابط عمومی برای حفظ آرامش جامعه از اصحاب رسانه قدردانی کرد.

دوستان، عزیزان و اصحاب محترم رسانه،باسلام و احترام آتشی که سه روز بر جان صنعت پتروشیمی کشور افتاده بود به لطف پایمردی فرزندان برومند این آب و خاک اطفاء شد تا بار دیگر شاهد افتخار آفرینی دلاوران ایران در عرصه جدیدی از پایمردی و جانفشانی باشیم. در این میان صبر، همراهی و صداقت بزرگوارانه شما در انتشار صحیح اخبار لحظه به لحظه حادثه و کمک به مجموعه روابط عمومی برای حفظ آرامش جامعه بسیار ارزشمند و تاثیر گذار بود. اهمیت و ارزش کار شما به گونه ای بود که تمامی مسئولان را برای کمک به مهار آتش سوزی به گونه ای کم نظیر بسیج کرد. لذا بر خود لازم می دانم از همه شما دوستان، همکاران و عزیزان گرامی تشکر نمایم از خداوند متعال توفیق روزافرونتان را در تمامی مراحل کار و زندگی آرزومندم.

گفتنی ست؛ پایگاه خبری عصر جنوب با استقرار خبرنگاران خود در منطقه ویژه اقتصادی صنایع پتروشیمی و انتشار اخبار لحظه به لحظه از طریق وبسایت و کانال خبری خود در تلگرام به آدرس @asrejonoob از حادثه نقش بسزایی را در جلوگیری از انتشار شایعات داشت.

عصر جنوب را در در تلگرام دنبال کنید… (کلیک کنید)

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.