با حضور مسوولان کشوری و استانی؛ از چند پروژه ورزشی بهره‌برداری شد

عصر جنوب – asrejonoob.ir: با حضور استاندار خوزستان و مسوولان کشوری، چند پروژه ورزشی در اهواز مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

اولین پروژه مورد بهره‌برداری که صبح امروز (پنجشنبه) در حضور استاندار خوزستان و جمعی از مسوولان استانی و روسای فدراسیون‌های فوتبال و پزشکی ورزشی به انجام رسید، استخر سرپوشیده کارون اهواز بود.

کلنگ ساخت این استخر با یک میلیارد تومان اعتبار در سال ۸۷ به زمین زده شد و کل اعتبار صرف شده برای این پروژه، معادل سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بوده است.

استخر کارون که صبح امروز طی آیین باشکوهی به بهره‌برداری رسید، با مساحت یک هزار و ۷۰۰ متر مربع، در مجموعه ورزشی تختی اهواز واقع شده است.

دیگر پروژه افتتاح شده در این روز، سالن سرپوشیده بانوان معلول اهواز بود. آغاز کار ساخت این سالن از سال ۹۲ بود و امروز در مساحت یک هزار و ۴۵۰ مترمربع و با صرف هزینه یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان، با حضور مسوولان سیاسی و ورزشی استان به بهره‌برداری رسید.

این پروژه ورزشی ۴۰۰ میلیون تومان بدهی دارد.

امروز همچنین سالن پوریای ولی اهواز که در سال ۸۹ کلنگ آن به زمین زده شده بود، با مساحت یک هزار و ۴۵۰ مترمربع و دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار صرف‌شده، افتتاح شد.

۵۲ پروژه ورزشی با افتتاح نمادین این سه پروژه، به بهره‌برداری رسیدند.

عصر جنوب را در در تلگرام دنبال کنید… (کلیک کنید)

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.