لیست امید در خوزستان تکمیل شد + اسامی، تعهد اخلاقی اصلاح طلبان و حواشی

عصر جنوب – asrejonoob.ir: در جلسه شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان خوزستان در خصوص دور دوم دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی برای حوزه های انتخابیه ایذه و باغملک، ماهشهر، مسجدسلیمان و آبادان تصمیم گیری شد.

محمد کیانوش راد رییس شورای سیاستگذاری اصلاحطلبان خوزستان با تقدیر از حضور باشکوه مردم در مرحله اول انتخابات گفت: شورای سیاستگذاری در‌ حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و هفتگل محمد ظاهری عبدوند، در حوزه انتخابیه ایذه و باغملک سید هادی(جمال) طباطبایی، در حوزه انتخابیه ماهشهر، بندرامام، هندیجان و امیدیه علی گلمرادی حمایت کرد و در مورد آبادان نیز فعلا سکوت را در دستور کار خود قرار داده است.
وی تاکید کرد در حوزه های انتخابیه اهواز، حمیدیه، باوی و کارون و بهبهان کماکان منتخبین لیست در دور اول را حمایت می شوند.
(اهواز: همایون یوسفی، جواد کاظمی‌نسب، علی ساری/ بهبهان: محمودرضا ضرغامی)
کیانوش راد افزود:امیدواریم با حمایت مردم شریف استان شاهد پیروزی قاطع کاندیداهای لیست امید در حوزه های ذکر شده باشیم.
انتشار این لیست در برخی از حوزه های انتخابیه از جمله ایذه و باغملک بازتاب های مثبت و منفی به همراه داشت و مخالفین معتقدند که در این حوزه انتخابیه خادمی به اصلاحات نزدیکتر است تا طباطبایی.
بازار انتشار بیانیه های اصلاح طلبان در حمایت از خادمی و نقد انتخاب طباطبایی از حواشی انتشار این لیست بود.
همچنین؛ حجت‌الاسلام محسن رهامی در گفت‌وگو با خبرآنلاین به تشریح سیاست‌های اصلاح‌طلبان برای انتخابات مرحله دوم مجلس دهم و وضعیت فراکسیون امید در این مجلس پرداخت و گفت: افرادی که از طریق لیست امید به مجلس راه یافته‌اند تعهد اخلاقی داده‌اند که در مسائل اصلی با اصلاح‌طلبان هماهنگ باشند. وقتی از او در مورد فعالیت‌های انتخاباتی برخی از رقبای رییس جمهور سوال می‌شود، می‌گوید که انتخاب مردم در هفتم اسفند دورنمایی از انتخابات ریاست جمهوری سال آینده در کشور است و مردم همچنان به گفتمان اصلاحات و اعتدال اعتماد خواهند کرد.