اختصاص ۱۴ میلیارد تومان اعتبار برای توسعه راه‌های روستایی رامهرمز و رامشیر

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی از اختصاص ۱۴ میلیارد تومان اعتبار برای توسعه راه‌های روستایی رامهرمز و رامشیر خبر داد.

شمس‌الله بهمئی اظهار کرد: در مجموع، در ورزش این شهرستان تحول خوبی به وجود آمده و باشگاه‌های ورزشی رامهرمز ارتقا پیدا کرده‌اند.

وی ادامه داد: سالن استخر رامهرمز در حال اتمام است و موتورخانه آن کاملا تعویض خواهد شد و احداث استخر دوم را به‌ زودی کلنگ زنی می‌کنیم.

نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برای توسعه راه‌های روستایی حدود ۱۴ میلیارد تومان اعتبار برای رامهرمز و رامشیر در بودجه سال آینده در نظر گرفته شده که به بودجه عمومی شهرستان اضافه خواهد شد.

وی افزود: در بحث روشنایی معابر عمومی نیز بودجه‌ای به آن اختصاص داده شده تا روشنایی معابر عمومی و شهر نیز تامین شود.

بهمئی همچنین گفت: شهرداری نهادی عمومی غیردولتی و زیر نظر شورای شهر است ولی با این وجود تلاش خواهیم کرد با توجه به عدم درآمدزایی مطلوب، کمک‌های متفرقه‌ای به شهرداری‌های رامهرمز و رامشیر تزریق کنیم.

نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی در پایان عنوان کرد: در حوزه فرهنگی هم همه باید کمک کنند تا به نقطه مطلوب برسیم و از برخی از تنگ نظری‌ها نیز دوری کنیم و فراتر از قانون حرکت نکنیم بلکه باید خود را ملزم به همراهی قانون بدانیم تا به توسعه فرهنگی مطلوب و در چهار چوب قانون برسیم.

 

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.