فولاد برد و به رده دوم صعود کرد

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: تیم فوتبال خوزستان با برتری دو بر صفر در مقابل تیم فوتبال راه آهن تهران به رده دوم جدول لیگ برتر باشگاه های ایران صعود کرد.

آخرین دیدار هفته هجدهم لیگ برتر از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه غدیر اهواز و با قضاوت احمد صالحی و با ۲ ساعت تاخیر به دلیل گرد و غبار موجود در هوای اهواز آغاز شد.

فولاد خوزستان که برای رساندن خود به جمع مدعیان نیاز مبرمی به پیروزی داشت نتوانست در نیمه نخست عملکرد خوبی داشته باشد اما در ۴۵ دقیقه دوم شرایط تغییر کرد.

در نیمه دوم فولادی ها با طراحی حملات متنوع بارها فرصت های مناسبی برای گلزنی به دست آورده و در دقیقه ۷۰ به خواسته خود رسیدند.

در این دقیقه ارسال مهرداد جماعتی پس از تاثیرگذاری ماتیاس چاگو به احمد آل نعمه رسید تا مدافع پیش تاخته فولادخوزستان دروازه راه آهن را باز کند.

در دقیقه ۸۲ ارسال اسماعیل شریفات با ضربه سر دیدنی محمدقاضی همراه شد تا دومین گل فولاد خوزستان رقم بخورد.

در نهایت این دیدار با برتری دو بر صفر فولادخوزستان همراه شد تا این تیم با ۳۴ امتیاز در جایگاه دوم قرار بگیرد. هم اکنون نفت تهران با ۳۴ امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به فولاد در صدرجدول جای دارد.

راه آهن تهران نیز با ۱۶ امتیاز در رتبه چهاردهم باقی ماند.

فولاد خوزستان در این دیدار با ترکیب، علی سلیمی، احمد آل نعمه، مهرداد جماعتی، یوسف وکیا، ماتیاس چاگو، الویس نانگ، ساسان انصاری، محسن مسلمان، محمد قاضی، اسماعیل شریفات(سینا ربانی) و مهدی بدرلو بازی کرد.

برای راه آهن نیز، امیرعابدزاده، نویدخوش هوا، محسن ایران نژاد، ابراهیم کریمی، محسن میرابی(فرشاد فرجی)، محمد ستاری، عباس محمدرضایی(مهرداد محمدی)، میلاد محمدی، بهادر عبدی، سیامک کوهنورد(محمد حسن پور) و امین منوچهری به میدان آمدند.

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.