بی‌مهری مسئولان ایذه ای به قهرمانان و مدال آوران مسابقات بین المللی

عصر جنوب – asrejonoob.ir: رئیس هیئت جانبازان و معلولان ایذه گفت: تا به امروز هیچ مسئولی نسبت به ورزشکاران و جوانان مستعد این شهرستان نیم‌نگاهی نداشته است.

به گزارش خبرگزاری فارس از ایذه، بهروز مردانی ظهر امروز در مراسم تجلیل از زهرا کیانی و الهام صالحی دو مدال‌آور ایذه‌ای تیم ملی دو و میدانی جانبازان و معلولان در مسابقات بین‌المللی امارات با بیان اینکه ورزشکاران ما همیشه در شهرستان غریب بوده‌اند، اظهار کرد: تا به امروز هیچ مسئولی نسبت به ورزشکاران و جوانان مستعد این شهرستان نیم‌نگاهی نداشته است.

وی با بیان اینکه ورزش جز ارکانی است که جامعه باید به آن نگاه ویژه‌ای داشته باشد، افزود: این ورزشکاران هستند که در کشورهای مخالف و دشمن ما با به اهتزاز در آوردن پرچم کشورمان مسئولان آن کشور را وادار می‌کنند که به احترام و افتخار کشور ما دست به سینه از جای خود بلند شوند.

رئیس هیئت جانبازان و معلولان شهرستان ایذه با بیان اینکه ما باید قدر و ارزش این‌کار را بدانیم و به آن احترام بگذاریم؛ به عدم رویارویی ورزشکار معلول تنیس روی میز ایذه‌ای با حریف اسرائیلی اشاره کرد.

مردانی اضافه کرد: حمید‌رضا شیخ‌زاده در مسابقات انتخابی پارالمپیک با توجه به اینکه می‌توانست با پیروزی خود در جمع چهار نفر برتر قرار بگیرد، با قرار گرفتن در مقابل حریفی از رژیم صهیونیستی از حضور در دیدار مقابل وی سر باز زد.

وی ادامه داد: پس از انجام این اقدام بسیار ارزشمند توسط این ورزشکار، هر چه از ارزش والای این حرکت در نزد مسئولان سخن گفته شد تا که مراسمی در خور و جهت تجلیل از وی صورت بگیرد، مورد بی‌اعتنایی و بی‌مهری واقع شد و این در حالی است که شهرهای دیگر مسئولان به این رفتار ورزشکار افتخار کرده و برنامه‌های مختلفی برای وی در نظر می‌گیرند.

مردانی با بیان اینکه حتی یک پلاکارد و بنر هم به نشان تقدیر از رفتار قهرمانانه این ورزشکار در شهر نصب نشد، تصریح کرد: انتظار می‌رود ورزشکاران ملی و افتخارآفرین ما در یک‌جا و فضای آبرومند مورد تجلیل قرار بگیرند.

وی ادامه داد: سالن همایش‌های دانشگاه آزاد اسلامی یک مکان مناسب و در خور برای تجلیل از این دو بانوی ورزشکار بود ولی در کمال بی‌مهری مسئول این واحد آموزشی حتی حاضر به پاسخگویی تلفن ما و مسئولان ورزشی نبودند.

رئیس هیئت جانبازان و معلولان شهرستان ایذه گفت: از دو سالن دیگر در سطح شهر نیز یکی در دست تعمیر بود و دیگری که همان سینمای مرکزی قدیم است با عدم داشتن حداقل امکانات در شرایطی مساعد برای انجام این برنامه نبود و مراسم استقبال و تجلیل از این بانوان افتخار‌آفرین برای کشورمان در سالن ورزشی استادیوم برگزار می‌شود.

 


همایش تجلیل از بانوان مدال‌آور ایذه‌ای در مسابقات بین‌المللی امارات با حضور برخی از مسئولان

 


انوشیروان بهرامی شهردار ایذه و مهدی فارسی مربی ورزشی در کنار بانوان مدال‌آور

 


علی‌بابا احمدپور مدیرعامل و ملک محمد بویری سرمربی باشگاه سینا صنعت ایذه در کنار مسئولان و مهمانان مراسم تجلیل

 


مراسم تجلیل از زهرا کیانی و الهام صالحی دو مدال‌آور ایذه‌ای تیم ملی دو و میدانی جانبازان و معلولان

عصر جنوب را در در تلگرام دنبال کنید… (کلیک کنید)

 

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.