به غزه هم حمله کنید!

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: قاضی القضات فلسطین و مشاور امور دینی و اسلامی محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین خواستار گسترش عملیات «طوفان سهمگین» و اجرای آن علیه فلسطینی های ساکن غزه شد.

محمود الهباش درخواست کرد عملیات «طوفان سهمگین» که کشورهای عربی به رهبری عربستان در یمن آغاز کرده اند، گسترش یابد تا شامل منطقه تحت کنترل جنبش مقاومت  اسلامی فلسطین (حماس) در نوارغزه شود.
خبرگزاری رسمی فلسطین (وفا)، به نقل از الهباش اعلام کرد حمایت از مشروعیت در هر کشور عربی وظیفه ای به گردن همه سران عرب (اتحادیه عرب) است و آن ها باید زمام امور را در اختیار بگیرند و صرف نظر از زمان و مکان و ابتدا از فلسطین، مخالفان مشروعیت را با مشت آهنین بزنند.
وی ادعا کرد آنچه در غزه رخ داده کودتا است نه دودستگی و باید با قاطعیت با آن برخورد کرد پس گفتگویی با کودتاگران وجود ندارد و باید آن ها را با مشت آهنین زد.
محمود الهباش افزود امت امروز با بحران های بزرگ و شدیدی مواجه است و عملیات عربی که اکنون علیه شورشیان در یمن اجرا می شود شاید این کشور را از ویرانی نجات دهد و از تجزیه آن و حمله ناتو جلوگیری کند.
مشاور محمود عباس مدعی شد عملیات طوفان سهمگین در یمن چه بسا راه را به روی دخالت غربی یا بین المللی بسته و شاید آغازی برای بازپس گرفتن یمن و نجات آن و مردم یمن باشد به همین علت عربی پیدا نمی کنیم که از این عملیات حمایت نکند زیرا این عملیات برای دفع فتنه ها و خطرها و حمایت از مشروعیت در کشور عربی صورت گرفته است.
مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.