اختصاص ۴۵۰ میلیون تومان برای توسعه ورزش هندیجان

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: نماینده مردم هندیجان، ماهشهر و امیدیه در مجلس شورای اسلامی از اختصاص ۴۵۰ میلیون تومان برای توسعه ورزش و زمین چمن در شهر و روستاهای شهرستان هندیجان خبر داد.

حبیب آقاجری با اشاره به توسعه ورزش شهرستان اظهار کرد: برای توسعه ورزش هندیجان برنامه‌های خوبی در دست اقدام داریم زیرا خدمت به ورزشکاران و تلاش برای رفع مشکلات آنان وظیفه مسئولان است.

وی اضافه کرد: توسعه فعالیت‌های ورزشی و حمایت از ورزشکاران، از مهم‌ترین برنامه‌ها و اولویت‌هاست زیرا اعتقاد داریم در هندیجان هیچ گونه اسپانسری برای حمایت مالی از ورزشکاران و تیم‌های ورزشی وجود ندارد.

نماینده مردم هندیجان، ماهشهر و امیدیه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در همین راستا ۹۰۰ میلیون تومان برای تکمیل استخر سرپوشیده هندیجان که مورد نیاز جوانان و نوجوانان ورزش‌دوست شهرستان بوده، اختصاص داده شده است.

آغاجری بیان کرد: راه اندازی این استخر به دلیل کمبود شدید منابع مالی به تاخیر افتاده که امیدواریم به‌زودی به بهره برداری برسد.

وی ادامه داد: همچنین طی دو مرحله مبلغ ۴۵۰ میلیون تومان برای توسعه ورزش و زمین چمن در شهر و روستاهای هندیجان اختصاص یافته است.

نماینده مردم هندیجان، ماهشهر و امیدیه در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: حمایت همه رشته‌های ورزشی در شهرستان از سوی مسئولان ضروری است و امیدواریم با حمایت مسئولان شهری شاهد درخشش ورزشکاران این شهرستان در سطح استان و حتی کشور باشیم.

فارس/

مطالب پیشنهادی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.