مدیر آموزش پرورش هندیجان: جشن های دهه فجر در مدارس هندیجان با شکوه برگزار می شود

عصر جنوب/ asrejonoob.ir: مدیرآموزش و پرورش شهرستان هندیجان در گفتگو با خبرنگار عصر جنوب در هندیجان گفت: جلسه معاونین و مربیان پرورشی در ارتباط با برنامه ریزی مراسمات و جشن های دهه مبارکه فجر و برگزاری جشنواره قرآنی و معارف اسلامی منطقه ای در سالن شهید رجایی اداره آموزش و پرورش برگزار گردید.
خسرو حیاتی در ادامه افزود: با توجه به فرا رسیدن ایام دهه مبارک فجر و برگزاری جشن های پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی معاونین و مربیان پرورشی وظیفه دارند که مدارس و دانش آموزان را جهت برگزاری هر چه باشکوهتره جشن های پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در ۳۶سالگی آماده سازی و راهنمایی کنند تا نام امام راحل(ره) در مدارس ویاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی زنده نگه داشته شود.
حیاتی عنوان کرد: برنامه های مختلفی را برای این ایام فرخنده در نظر گرفتیم که همه آنها برنامه ریزی شده اند و به مدارس ابلاغ خواهیم کرد.
وی بیان کرد: از جمله این برنامه ها برگزاری جشن های معنوی همراه با نشاط و شادابی در مدارس ، برگزاری یادواره شهدای فرهنگیان، افتتاح چندین پروژه عمرانی شامل مجتمع ورزشی ،پژوهش سرای دانش آموزی، مدرسه تخصصی قرآن،دبیرستان شهید رجایی و کتابخانه مرکزی خواهد بود.
مدیرآموزش و پرورش هندیجان تصریح کرد: اوج برنامه ما هنگام حضور گسترده دانش آموزان ومعلمان همراه ملت ولایت مدار ایران اسلامی و مردم خون گرم هندیجان در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن خواهد بود.
حیاتی تأکید کرد: از دیگر برنامه های آموزش و پرورش همکاری با ناحیه مقاومت بسیج سپاه هندیجان در اعزام ۶۰۰ نفر از دانش آموزان به اردوی راهیان نور به یادمان های شهدا می باشد.