صدور ۱۲۲ مجوز زیست محیطی در دزفول در سال ۹۵

عصر جنوب – asrejonoob.ir: رئیس حفاظت محیط زیست دزفول گفت:پارسال ۱۲۲ مجوز زیست محیطی برای طرح ها و پروژه های مختلف در دزفول صادر شده است.

فرهاد قلی نژاد روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا افزود:در سال ۹۵ اداره حفاظت محیط زیست دزفول با در نظر داشتن ضوابط و معیارهای زیست محیطی و قوانین و مقررات محیط زیست ۱۲۲ فقره مجوز استقرار و بهره برداری از واحدهای صنعتی و خدماتی صادر کرده است.
وی افزود:در سال ۹۵ اداره حفاظت محیط زیست دزفول وفق قوانین و مقررات به ویژه سیاست های کلی نظام در حوزه محیط زیست ضمن ارائه راهنمایی های لازم به متقاضیان و سرمایه گذاران مبنی بر استقرار صحیح و کنترل آلاینده ها این مجوزها را صادر کرده است.
قلی نژاد گفت:کارشناسان اداره حفاظت محیط زیست دزفول جهت تسهیل و تحقق اقتصاد مقاومتی مشاوره های لازم را به متقاضیان و سرمایه داران مبنی بر چگونگی رعایت ضوابط و استاندارهای زیست محیطی را صادر و پاسخگویی به استعلام و صدور مجوز در اسرع وقت صورت گرفته است.
وی اظهار داشت: همکاری در جهت تحقق سال اقتصاد مقاومتی ،تولید و اشتغال در سال ۹۶ همچنین تحقق مفهوم توسعه پایدار همراه با حفظ محیط زیست بدون آلودگی تداوم خواهد داشت.

عصر جنوب را در در تلگرام دنبال کنید… (کلیک کنید)